Enigma Enigma

Катерина Яресько

2019-10-20 09:24:15 eye-2 3376   — comment 1

SeaKrime: як все починалось

В ясний сонячний день рівно 3 роки тому в Феодосійську бухту зайшло судно, яке було ошвартовано до причалу, а потім таємно розвантажено вночі. Ми про це дізналися, провели розслідування, з'ясували кому належить NADALINA, встановили спостереження за портами... і з тих пір 3 роки не полишаємо цю тему.

NADALINA, яка була одним з затятіших порушників по Криму, зараз вже не вилазить з півдня Середземного моря, і хоч зовсім не схоже, щоб у них було все добре з бізнесом, навіть носа в Чорне море не каже. До речі як і інші судна цієї групи судновласників, які припинили ходити в окупований Крим.

Тепер виглядає дивним, але тоді я вперше дізналася, що є такий ресурс як МарінТрафік 😊

За ці 3 роки нашою групою SeaKrime було оприлюднено приблизно 370 статей з журналістськими розслідуваннями, ще купа матеріалів було передано в державні органи для кримінальних та міжнародних проваджень та інших дій. Наприклад, наші розслідування щодо участі західних компаній в незаконному будівництві мосту в Керченській протоці використовує прокуратура Нідерландів, яка висунула звинувачення 7 компаніям (ми знайшли 8 😉).

Ну і багато чого цікавого за цей час відбулось, що мимоволі спричинила NADALINA своїм відвідуванням феодосійського порту.

Дякую всім, хто був зі мною ці 3 роки 💙💛

Тайный груз из Сирии в Крым: что привезла Nadalina? Part 1

Тайный груз из Сирии в Крым: офшоры и торговля оружием. Part 2

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma