Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-12-22 06:21:07 eye-2 83   — comment 8

секрети пропаганди

(рос)- Мистер Холмс,мистер Холмс, мне надоели ваши пьяньіе вьіходки! Я сдам вас в полицию... Гукала ,кудись на гору,місіс

Хатсон. Це я трохи прикрасив. Для інтриги.

Проте ,в оригіналу,були не менш яскраві сцени,якщо брати не кіно а книжку. 

Наприклад те що Холмс балувався травичкою та був злосним морфіністом. І,як бачите, я , читаючи це,ще в дитинстві, наркоманом не став. Чому ж? Ось в чім питання. В чому секрет пропаганди?

Чому Англія не може захопити англомовні США,на підставі того що -американці розмовляють агнглійськю , а в нас -росія , змогла , "захистити" своїх - російськомовних "братів по розуму", відібравши в нас Крим та донбас? Питання з питань.

Але повернемося до Холмса. Вірніше до - радянської пропаганди. В чому були їхні успіхи та промахи.

В поведінці. Та в силі. Ось що є вирішальним в усіх програмах дій. Сила. Та страх. Страх неминучого покарання. 

Нема страху - нема і форми. Страх створює береги, в яких рухається річка. Ним можна керувати але він має фантомні болі. Тобто - пам'ять людини та суспільства ,генетично, записує в свій код - можливі ,для себе , дії, в межах яких , ви - в безпеці.

Ось і увесь секрет пропаганди.

Лібенральна політика,що впроваджує -демократичний світ то лишень частина ,з величезного обсягу,інструментів ,керування суспільством. Не може бути чогось більше або менше.

Лібералізм це -алкоголь,що має на меті -послаблення супротиву організму -прийняти якісь ліки. Наприклад - клізьму,якщо людина боїться. Або -більш потужне втручання, операцію з проникненням в порожнину. Там -алкоголь вже не допомагає,потрібен більш сильний алкалоїд.

Але,що змушує нас йти на операцію,прийнявши ту чи іншу -ліберальну пігулку? Страх перед більш страшною хворобою.

І тут вже можна заплутатись.Не кожен фахівець, з пропаганди, вміє дозувати алкалоїд,тобто - наркоз,по медичному. 

Для цього і існують, в медицині, -анастезіологи. Фахівці з дозування -анастетіку,який дивиться - що та скільки витримає пацієнт. Бо може й ""дуба дати,замість -вилікуватись.

Наприклад. Як дав дуба - СРСР? Ліберально. Як ,чуть не дала дуба - Україна? Теж ліберально. Парадокс? Отож.

Україна, дитя - ліберальної ,західної політики, від неї ж ,ліберальщини, і постраждала,коли -росія пішла тим самим шляхом що і Захід, - впорскнула -дозу наркоти,пацієнтові, а той - розставив свої булки,не розуміючи що хірург буде його не лікувати а шматувати.

Та повернемося до СРСР. З його політикою пропананди та стримування.

Чому я не став наркоманом-читаючи про наркомана -Шерлока Холмса та чому ,зараз,українці , не здають - росії , Україну , не зважаючи на те що ,ми, половина, російськомовні? Страх. Їх два. 

Перед - росією. Що несе за собою війну.

Та -перед власними каральними органами,що несуть нам покарання, у випадку зради.

Ось і увесь секрет. 

В СРСР,страх перед державною машиною, насаджувався десятиріччами. Ми всі виросли в такому страху що навіть і не помишляли вже про зраду тощо. Наавіть відкрита пропаганда наркоманії, в книжках про такого славетного англійського героя,як - Шерлок Холмс,який зависав, в якості слідчого, в нарко-притоні,лежачи поряд з курцями коноплі, не могли нам і в голову помістити думку що цей приклад можна наслідувати теж та йти курити чи пити якійсь там пігулки. 

Пігулок тоді ,міцних алкалоїдів,типу -димедрому тощо, було валом , а "бажаючих" їх скуштувати не було. Бо боялися.

І як тільки- КПРС -склеїла ласти,Горбі пом'якшив політику політичного переслідування ,в нас, в бувшому СРСР, виникла та ж сама ситуація що і , в Україні, - шість років тому. Нарід - вколовши собі наркоти свободи - почав топтати прапор України. Чому? Бо не було страху.

Ніхто не боявся та і не думав що за топтання власного прапора можуть бути наслідки. 

А я пам'ятаю,ще в школі, коли ,ми, шістекласники, носили піонерські галстуки(краватки) , нас не те що змушували а це була норма, якось ,один ,з учнів,запитав мене-чи одягну я "нашильник" ,після уроку -фізкультури? 

Це він так вирішив потішити друзів дотепом. Що ви думаєте. Однокласниця доповіла про це керівниці і та його добряче відшпетила за ці слова. Думаєте це даремно? Ні. Так ,баранів, вчать любити свою Батьківщину.

Стахом. Нічого іншого барани не розуміють.

І коли ,в нас, почалося те ж саме,що було в СРСР, сп'яніння -свободою,від того що влади вже нема- Україна посипалася,як і СРСР. 

Так само сталося і з Великобританією,коли -Захід ,вирішив продемонструвати лібералізм в політиці. Брекзіт. ЕС розпався. І розпадеться далі,якщо не буде страху перед покаранням за порушення присяги. Ось і вся правда життя.

Росія ,просто, вчасно зрозуміла це і почала порушувати взяті на себе обов'язки -бути ліберальною країною. Де кожна область,край чи губернія,може мати свою зовнішню політику. 

Україна забула та не зробила висновків ,з розвалу СРСР. 

А зараз нас лякають російською мовою.бо вона,начебто, несе нам загрозу сепаратизму. Ні. Англія відкололась від ЕС не тому що вона англомовна а ЕС -ні,а тому що ліберальна політика країни - наштовхнулася - НА ЗОВНІШНЄ КЕРУВАННЯ країною,що їй провера російська розвідка,через інтернет. Вони просто перехопили це керування.

Виявляється можна і так. А ви не знали? Дивно. 

Так само було і в Каталонії. Де спохватилися лишень тоді,коли -Пучдемон,фактично провів операцію-сепаратизму,в Іспанії. Звісно,за допомогою росії. Це така,зараз гра- відчепи -паровоза,зветься. Коли одна країна,шляхом маніпууляцій,користуючись розслабленими,лібералізмом,булками пацієнта,вішає йому локшину на голову(дурну) та відчіпляє від нього локомотив,щоб потім він став на шляху. Як ЛДНР. Як -Придністров'я тощо.

Лібералізм це наркота,яка має балансуватись ,іншою речовиною. Антилібералізмом. Тобто - законами та їх виконанням.

В США продукують багато різних бойовиків.про захоплення влади тощо. Про терористів,наприклад. В СРСР такого допустини не могли. Боялися що вірус - перевороту,запущений нам через екран, зламає систему влади зсередини,як це зробили -Більшовики,в російській імперії. Марно боялись. Народ і не думав щось ламати. Він так був наляканий червоним терором що й думати не міг про якісь там шалості зі зброєю. Проте випадки були. Були і супротивники системи тощо. Та крахом системи стало не те. А те що систпема ,у вигляді карального органу,перестала існувати.

Так само і в США ,зараз. Прибери там ФСБ та інші органи,перед якими тремтять громадяни,як почнеться парад суверинітетів. Америка посипеться на десятки ЛДНРів. Дійде до смішного. Куба собі прихопить Майямі. 

Ось що таке лібералізм та нівіщо він нам потрібен. Лібералізм це - норадреналін країни,задача якого - розслаблювати країну,для постійної трансформації суспільства ,щоб воно було сучасним та розвивалося.

А - Адреналін це - навпаки, стримуючий фактор суспільства,задача якого - мобілізувати його ,в боротьбі з зовнішніми викликами. 

Як бачите - людський організм має купу аналогів суспільної сисстеми. Вони майже тотожні. У філософському вимірі.

Саме тому,в СРСР,не ходили наркомани по місту вдень,і взагалі. Не спали ,в картонних коробках,вночі,серед міста. Не валялися обісцяні алкаші,серед людей. Бо була система яка за цим слідкувала.

А ми,зараз, сміємося ,з росії ,які там щось створюють накшталт - витверезника тощо. Не сміятися треба а наслідувати.

Саме тому нам, треба - не копіювати,сліпо, західний образ життя, а вирощувати свій,власний. Беручи все добре що було - і там і там. Саме так роблять -розумні учні. 

Вони ,завжди, перевершують свого вчителя. Створюючи сімбіоз,з власного бачення та вчення вчителя. А не сліпо йдуть його шляхами. Такі учні - нездари. Довго не протягнуть.

Нам,українцям, треба було,вчасно спохватитися,коли отримали Незалежність від кремля, та починати,свій, власний розвиток країни,будувати її а не плестися,сліпо, то за Америкою то за росією. То паради Перемоги шанувати то ліберальні гейпаради влаштовувати. Поки народ втикає,в Квартал-95, олігархи ,з владою, за допомогою західних лібералів,тихо,висмоктують поживні речовини з України. Як павуки. 

Ну і останнє. Про демократію. Це чудова річ. Для розумних. Вона ,як і все в пироді, має нами керувати. Проте,вона,безсила при тоталітаризмі. Будь якому. Чи то олігархічному,як в нас, де -демократія,лишень імітується, чи то в Ірані,де править духовний лідер,чи в росії,де править КДБ з путіним. Такі суспільства не сучасні та не розвиваються.

Проте і вони змушені жити в політичні й конкуренції та підлаштовуватись до внутрішнього та зовнішнього світу,з тією різницею що -тоталітарний устрій не прозорий. Тому - небезпечний для інших країн. А це теж стримую в розвитку світ та несе загрозу повторення глобальних війн -країн монстрів,якими був СРСР,колись. 

Проте демократія не повинна підміняти собою розум. В демократії має правити народ. А він дурний як пробка(даруйте -корок). Бо народу нема коли та чим читати про геополітичні ризики країні. Чи економічні. Тому ним легко маніпулювати. 

Саме зараз,в часи інтернету. Глобального.

Тому світ змінився. Демокраїю треба модернізувати. До стану - 2.0. Тобто-дозований лібералізм,зміцнення держави, відбирання в широкого загалу прав виборця. 

Про останнє я писави не раз. Виборець, в умовах глобального інтернету то як діти в дитячому садку,до яких завітав бандит ,під маскою Діда Мороза. Нехай проголосують.

І чим скоріще ми це зрозуміємо тим краще для нас. Інакше нас врятують тільки одна річ. Це -приєднання до самих США -окремим штатом. Бо,з такими керівниками,як в нас, і в ЕСі, нас чекає розпад. ЕС теж. З такими сусідами. 

Або - частвоке відокремлення нас від Західного світу та створення власної системи безпеки,на основі зменшення лібералізму ,в бік більшохї цензури, зміни виборного права тощо. Інакше смерть. Не нам. Україні. Нас поглотить росія. Або ще хтось. З Західних "партнерів". 

Але ж в разі,прийняття,американського штибу життя, яке мені теж дуже подобається та нам не світить,ми візьмемо все саме гірше бо воно прилипне до нас раніше ніж те що нам подобається. А саме - наша корупція та злидні,з західними -наркошами та бомжами на бруківці. Та ще - європейські табори біженців ,з Азії. Вимирання сіл ,міст тощо. 

Інакше кажучи- гірська вода чиста та прозора,бо тече серед крутих гір та високо в небі. Болото ж навпаки,тепле та м'яке. Та там ,крім жаб та бусолів,що їх збирають,нічого іншого нема. Води там не напитися. Треба лізти в гору.

А там страшно. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma