Enigma Enigma

Володимир Левицький

2019-10-28 09:56:50 eye-2 2762   — comment 0

Секти типу «Догнала» намагаються втручатись у політичні справи держави. Або як не стати жертвою фейкової інформації проплаченої Кремлем

Основне правило нашого ворога: «Чим гірше в Україні тим краще в Росії». Що він для цього тільки не робив? Догналіти закликали російські війська прийти в Україну, виступали проти сланцевого газу і т.п. Але коли більшість українців зрозуміли хто ними керує, перестали довіряти цим «праведникам».

Проте, наш ворог не спить, він вдосконалюється. І ось нова православна секта під керівництвом Кремля влаштовує пікети Офісу Президента України. Акція, начебто, проходить під егідою Української православної церкви Московського патріархату. Цю інформацію поширило впливове релігійне видання «Релігійно-інформаційна служба України» з посиланням на сайт «Релігія в Україні». Проте, редактор видання допустив величезну ПОМИЛКУ, він скористався сумнівним джерелом інформації: якоюсь міфічною групою у соцмережах. Звісно, у стані інформаційної  війни необхідно перевіряти будь-яке джерело, якщо ти хочеш щоб тобі довіряли. Аналогічно, лавинно цю інформацію поширили і інші ЗМІ, фактично стверджуючи, що віряни виступають проти ініціатив Президента України. До слова, УПЦ МП спростувала свою участь у вказаній акції:

«В Українській Православній Церкві заперечили неправдиву інформацію ЗМІ про те, що начебто 22 жовтня 2019 року відбудеться «молитовне стояння з благословення трьох митрополитів УПЦ» біля Адміністрації Президента проти проекту «Країна в смартфоні» і скасування мораторію на продаж землі, та зокрема в Одеській єпархії офіційно заявили, що жодних дозволів і благословень на проведення цієї акції митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел не надавав, і що Церква не бере участі в політичних дійствах і акціях. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.»

У результаті ми отримали продовження нагнітання ситуації щодо негативних дій УПЦ МП в Україні та проведення православною церквою акцій протесту, режисерами яких є проросійські сили. Запитаєте, чому проросійські?

Нагадаємо, в липні 2019 року віряни пікетували офіс президента Зеленського, протестуючи проти Державної служби етнополітики та свободи совісті – на їхню думку, там працюють “вороги народу”. Протест вірян транслював офіційний сайт РПЦвУ. До речі, жіночки, що засвітились на світлинах з сайту РПЦвУ, мають тісні зв’язки з Росією й організовували проплачені протести за владику Філарета, який пішов у відкол від ПЦУ.

Отже у сучасному інформаційному світі необхідно завше перевіряти інформацію, щоб не заразитись інформаційним вірусом, який може вразити ваш мозок та заставити приймати неадекватні рішення. Шановні журналісти, будьмо пильними у своїй роботі, щоб не допустити поширення російського інформаційного вірусу.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma