Enigma Enigma

Olga Horoshkovska

2019-09-18 08:05:54 eye-2 2768   — comment 0

Що чехи роблять в Криму?

На початку тижня ТОТ АР Крим відвідала чеська делегація, до складу якої ввійшли представники торгової палати міста Усті-над-Лабем, громадські діячи та члени Чеського союзу борців за свободу.

Чеських делегатів цікавила перш за все сфера туризму: чеські підприємці та громадські діячі розглядають питання інвестування у будівництво та реконструкцію кримських готелів, організації туристичних поїздок. Особливо чехів зацікавила Євпаторія – як дитячий курорт.

Чехи заявили, що після зустрічей з представниками кримського турбізнесу мають намір організувати обмін досвідом між республіками, так як з обох сторін є певні моменти, які зацікавлять туристів.

Вкотре хочу підкреслити, що позиція окремих громадян іноземних держав, які незаконно відвідують Крим, не є офіційною! Крім того, на протест України з приводу цього візиту представник МЗС Чехії Зузана Штіхова відповіла, що громадяни Чехії відвідували півострів в приватному порядку, не порушуючи законодавство своєї країни. Однак, вони порушили законодавство України! І, на мою думку, мають понести за це покарання!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma