Enigma Enigma

Ivan

2022-01-14 13:57:13 eye-2 3229   — comment 0

Що дивитися на вихідних: Джош Гейтс повертається до полювання у новому сезоні шоу «Невідома експедиція» на каналі Discovery вже цієї неділі

Джош Гейтс повернувся та готовий проливати світло на найбільші таємниці людства. Затятий шукач пригод, Гейтс розв'язує найзахопливіші головоломки в історії — шукає відповіді в загадках про зниклі міста й заховані скарби та про неймовірні археологічні знахідки.

У новому сезоні «Невідомої експедиції» глядачі спостерігатимуть за Джошем Гейтсом, який досліджуватиме багатства на дні Атлантичного океану, хмарочос Д. Б. Купера та шукатиме правду, що лежить в основі легенди про Ельдорадо.

У новому сезоні Гейтс з'ясовуватиме подробиці життя Діллінджера та розповість історію найвідомішого грабіжника американських банків. Він здійснив низку зухвалих пограбувань, а потім ще й прославився сміливою втечею з в’язниці.

Телеведучий поїде на сімейну ферму Діллінджера, щоб отримати нову інформацію про мільйони вкрадених речей. Завдяки мапі, що могла належати самому злочинцю, а також передовим технологіям поглиблене розслідування Гейтса допоможе переписати історію «ворога суспільства номер один».

Протягом сезону Гейтс ділитиметься з глядачами успіхами в перевірці відомих легенд: результатами пошуків торпедоносця часів Другої світової війни біля узбережжя Південної Каліфорнії, скарбів Ельдорадо й іншими відкриттями.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma