Enigma Enigma

Укроп Укропченко

2020-06-18 07:13:53 eye-2 3533   — comment 1

Що ми маємо в результаті? Зелений колір традиційно перетворився на коричневий зі стійким запахом!

Пам’ятаєте, як нещодавно пан Президент легким розчерком пера сидячи чи стоячи підписав закон 1210 про т.зв. чергову Податкову реформу, від чого досі весь бізнес лихоманить, а деякі галузі, такі як виробники мастил, фактично зупинилися?

Ось Вам ще одна новація.

4 червня Верховна Рада України схвалює закон про митний тариф, яким змінює класифікацію транспортних засобів, які оснащені виключно електричними моторами.
Закон набуває чинності і з 1 липня 2020 скасовуються пільги на імпорт електрокарів.

Ми величезними зусиллями створювали новий ринок екологічно безпечних автомобілів. З 2017 і по 2022 включно має діяти нульове пдв при імпорті електрокарів.
Електрокари в Україні серед найдешевших в Європі. Українці стали масово на них пересідати та ще й економити додатково 40 000-70 000 грн щороку у порівнянні з автомобілями з ДВЗ.
Завдяки цьому, Україна опинилася серед Топ-10 країн світу за темпами росту, а за кількістю - одна серед найкращих в центрально-східній Європі.

Бізнес теж ризикнув і під майбутніх власників електрокарів почав розбудовувати мережу зарядок. І за кількістю чарджерів ми теж не пасемо задніх у світі.

Що мали зробити «зелені», які прийшли до влади?
Прийняти наші законопроекти щодо умов виробництва електрокарів, електробусів, чарджерів, батарей в Україні. Залучити інвестиції в цю передову світову галузь і створити її з нуля в Україні.
Тим більше, перші переговори вже були проведені.
Просто голосуй і працюй. До речі, чим не мега завдання для Офіс простих рішень та результатів? Збудувати завод повного циклу, вартістю 3 млрд дол можливо за 3 роки.

Що ми маємо в результаті? Зелений колір традиційно перетворився на коричневий зі стійким запахом!
Забирають те, що ми такою важкою працею завоювали разом: урядовці, парламентарі, бізнес, активісти чистої енергії, споживачі.

Просто слів немає.
Брехун брехуном поганяє

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma