Enigma Enigma

Сергій Григорович

2021-12-17 18:54:36 eye-2 4533   — comment 0

Що реально лякає у прес-конференції Зеленського. 

Я не розумію чому таке не обговорюється??? 
Вірніше, я то розумію. Це масова ідіотизація.

Президент Володимир Зеленський, виправдовуючи ситуацію з поважною посадою пана А.Єрмака, навів всього один аргумент стосовно його досягнень і результатів, це - визволення військовополонених в Росії. Навів як головне досягнення. 
Хоча вже в усьому суспільстві абсолютно зрозуміло і відомо що людина яка успішно визволяє полонених у Путіна, успіхи такій людинів цьому дає особисто сам Путін. Цілком очевидно, що це важіль Путіна, яким він може просувати своїх агентів впливу в Україні. З контактами на вищому державному рівні в Україні, з унікальною для українця свободою пересування Київ-Москва-Донецьк. Для вільного таємного спілкування з усіма сторонами конфлікту. Це - така собі особа, яку Україна вимушена ТЕРПІТИ, заради визволення своїх полонених з РФ. 
 Цю роль виконував Володимир Рубан аж доки не почав заводити зброю з ДНР для заколоту... Москвою підійматися статус Віктора Медведчука для цього, таким самим способом, як успішного перемовника про полонених. 
 
 Це дико, що Президент говорить про потужність особи і її результатів за цим критерієм. Обґрунтовує саме цим зайняття такої високої відповідальної посади з доступом до всієї оборонної інформації.
 Тут ставиться під сумнів сама правильність концепції "не лох". 
 Другий варіант ще гірший. Якщо він гіпотетично розуміє, що це не серйозний аргумент, але намагається ним зафукувати голови журналістів і суспільства. Це виглядає дуже зухвало і цинічно. 
 Бо вже навіть діти розуміють що це - не серйозно аргумент.
 Ще більше лякає, що журналісти мовчки з'їдають такий псевдо-аргумент. 
 І от зараз пишу я про це саме тому, що за весь цей, час ніхто не звертає уваги на це, на таку псевдо-аргументацію. Бо всі варіанти ситуації жахливі ( 1. Президент такого не розуміє. 2. Президент розуміє, але вважає що інші не розуміють, і що таким можна морочити людям голову. Та таки спільнота журналістів, опозиціонерів, експертів дійсно такого НЕ розуміють і мовчать, ніхто не обурюється.)
 
Це жахливо, тому що я не бачу тут жодного нормального варіанта, котрим можна було гіпотетично виправдати ситуацію. 
 
До речі попередній аргумент президента Зеленського стосовно того, що з паном Єрмаком вільно спілкуються розвідки наших міжнародних партнерів, теж не витримує критики, тому що в таких питаннях, ніхто вам не скаже, з якою саме вони ступінню довіри спілкується стосовно своєї власної інформації. 
 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma