Enigma Enigma

4 ОТБр

2019-09-24 06:35:52 eye-2 2549   — comment 0

Що таке шоломофон і як він працює?

Танкісти 4ОТБр дбають в першу чергу про особисту безпеку. Основними елементами одягу індивідуального захисту танкіста є вогнестійкий танковий комбінезон та шоломофон. Шоломофон є основним захистом голови танкіста.

Шоломофон (від «шолом» і «фон» ) - індивідуальний засіб захисту, головний убір, що оберігає власника від механічних пошкоджень (травм) голови при швидких та різких маневрах машини також захищає від підвищеного шуму. Обладнаний засобами двостороннього зв'язку.

В танкових підрозділах ЗСУ шоломофон входить до переліку спеціальної форми військовослужбовців. Для різних категорій військовослужбовців випускаються різні по виконанню типи та модифікації шоломофонів, а також їх літні і зимові варіанти. В танкових підрозділах використовують ТШ-4М-Л (Л) та ТШ-4М-Л(З), Л - літній, З – зимовий.

Особовий склад 4ОТБр використовує шоломофони саме такого типу. Танкісти кажуть, що шоломофон не тільки рятує голову від пошкоджень та забезпечує зв'язок , але і зберігає її від «поганих думок». Ціла голова для танкіста, – запорука якісного виконання завдань.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma