Enigma Enigma

Olga Horoshkovska

2022-06-18 09:36:28 eye-2 3761   — comment 0

Що збирають для своєї армії російські волонтери

Незважаючи на наявність станом на 24 лютого 2022 року декількох дійсно потужних, гарно оснащених та професійно підготовлених підрозділів російської армії, більшість з яких були розгромлені на території України протягом перших 3 тижнів, переважна більшість російських військовослужбовців не мають навіть речей першої необхідності.

Так, на ім’я мера міста Новосибірська Анатолія Локтя прийшов лист від тво командуючого 41 армії полковника О.Короткевича, в якому військовослужбовець просить допомогти підрозділу і забезпечити підлеглих трусами, шкарпетками, майками та іншими речами, які викликають лише посмішку.

 

Список потреб російського солдата свідчить про те, що до російських військовослужбовців й надалі ставляться як до скота, який не становить жодної цінності для країни та влади, а є просто розхідним матеріалом. І якщо в російській армії немає навіть засобів гігієни, про яке озброєння може йти мова!

А російські волонтери, на відміну від українських, здатні здобути лише дешеві коптери, непрацюючі тепловізори, воду і базові медикаменти, які не відповідають сучасним потребам військовослужбовців.

 

Що ж це за друга армія світу, якій четвертий місяць поспіль труси та воду постачають волонтери?!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma