Enigma Enigma

Марія Соломонова

2019-11-09 18:35:55 eye-2 3493   — comment 0

Щодо затримання Ігора Мазура ("Тополі").

Звісно, можна весь гнів направити у бік Інтерполу, і дещо це буде правильно, бо Інтерпол останні декілька років працює у міцному зв'язку із кремлем. Можна, також, обурюватися діями сусідньої Польщі, бо, принаймні, вони могли попередити, а не заманювати в пастку.

Але в першу чергу ми маємо висунути свої претензії сьогоднішній українській владі, яка вже два місяці, як пресує наших ветеранів АТО, добровольців, волонтерів та активістів - словом тих, хто офіційно виступає проти зрадницької капітуляції, або представляють "загрозу" "мирним" планам ворожого кремля.

Про це ще у вересні попереджав відомий волонтер Мирослав Гай, який і сам зараз знаходиться під прицілом нашої нової напів-української влади. За його словами, влада буде діяти підступно, поодиноко знищуючи окремих ворогів кремля, які не відступатимуть від захисту країни. Тож, не під стінами польського посольства зараз треба збиратися, а під стінами ганебної "Банкової".

.....

А в цей час наша напів-українська влада проводить чергове ганебне ВІДВЕДЕННЯ українських військових. Це не обмовка - саме відведення (а не розведення), бо навіть наш генерал не впевнений, що з того боку відішло кубло противників. Ніхто не бачив від них "білої" ракети - ані військові, ані журналісти, ані представники ОБСЄ. Та і генерал, із його "сподіваюсь, що з того боку теж відійгли", виглядає дурнувато та неправдиво. Бо мабуть знає напевно, що з того боку ніхто не відійшов - принаймні стрілянина не припинилась.

Ось такі справи. Гіркі та гидкі. Не по-українські це все... А тому, єднаймось, націє! Лише разом переможемо ворога! Приєднуємося до #Рух_Опору_Капітуляції !!! 🇺🇦💛💙❤️🖤 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma