Enigma Enigma

Тарасенко Анатолій

2020-01-04 22:28:11 eye-2 3479   — comment 4

Шеверда звернувся до Зеленського

Ви звичайно ж не взнаєте у цьому українському хлопцеві зірку естради чи ток-шоу, не впізнаєте в ньому учасника якихось подій чи фігуранта сучасних протистоянь.

А от і на жаль, тому що його історія - це жахлива історія України десятих і - добре б! - України двадцятих.

Він - на власній сторінці на МИРОТВОРЦІ, він - обвинувачений по частині 1 статті 258-3 КК України.

Він - колишній еленерівець, який зараз закликає своїх колишніх співучасників пройти його шлях: від учасника НВФ до звільненого від кримінальної відповідальності в Україні і вільної людини вільної країни.

Це - круто.

Так мають зробити тисячі тих, хто тримав чи тримає зброю проти нашої держави, так має зробити країна щодо своїх громадян на їх бажання жити по нашим законам.

І тепер - черговий виклик для Антона:

Звернення до Президента підтримати тих, хто прийде з покаянням за свою антиукраїнську діяльність і виконає умови звільнення від відповідальності по програмі СБУ.

Антон Шеверда показав чудовий приклад. Приклад того, як рішучі дії та довіра до власної держави роблять зміну у свідомості здавалось втрачених назавжди українців.

Це - нелегкі кроки. Ці кроки декого обурюють, а у багатьох викликають паніку: все пропало, нас зливають...

Закликаю подумати. Добре подумати. І вирішити для себе: чи добре для майбутнього цієї країни, що ті, хто її покинув, повернуться (без зброї!) додому і рідною мовою будуть впевнено говорити про своє життя за Конституцією України?

А тепер подивіться:

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma