Enigma Enigma

Георгій Тука

2019-10-08 08:04:48 eye-2 4947   — comment 0

Шпагат Зеленського

  Молодий. Ініціативний. Емоційний. Нефаховий.

  Які ще терміни можна підібрати для характеристики нового Президента? Можливо, щирий, відкритий, порядний...

  Але, для того, аби зрозуміти потенційну загрозу для країни достатньо поєднання двох - "нефаховий" і "ініціативний"! Не відкрию таємницю, коли скажу, що, чим нижче рівень компетентості керівника - тим більша залежність його від оточення, і тим більший вплив на нього має те саме оточення.

  Вся передвиборча кампанія Зеленського будувалась на тезі: "все вокруг в гавне, лишь я - в ослепительно белом". Тобто, все, що було ДО мене - ганьба і помилка, і лише я зможу все виправити.

   Окрім того, акцент ргобився на швидкості змін.

   Зрозуміло, що буль-які реформаторські дії влади не дадуть швидких істотних результатів, які б відчули на собі виборці, Зеленський вирішив направити свою енергію на зовні.

   Гучні зустрічі з лідерами інших країн під фанфари "зеленої команди" не дали ніяких результатів ні в політичному, ні в економічному сенсі. Нічого, корім "фанфар".

  Візит до Сполучених Штатів, який ЗЕ-команда ріднесла до рівня події вселенського рівня, виявися, взагалі, провальним і обернувся соромом для країни: відтепер наш Президент відомий не лише, як актор (в Росії), але й як "піанст" - в Сполучених Штатах і Європі. А ми, українці, отримали саркастичні оцінки за те, що обрали таку людину на найвищу посаду у власній державі.

   Отже, маючи невгамовне бажання діяти (точніше - маючи невгамовне бажання демонстрації діяльності) та величезне его, з одного боку, та повну відсутність фаху, з іншого, Президент Зеленський з легікстю був посажений на "шпагат", який відтепер можна сміливо іменувати як "шпагат Зеленського".

   Маючи в своєму розпорядженні високопрофесійних фахівців (ніколи не варто недооцінювати ворога!), Кремлю з легкістю загнати "зеленого" Президента в ситуацію, яка в шахах назвиається "цуг-цванг": будь-який наступний хід веде лише до погіршення становища.

   Судіть самі. Ідеєю фікс для Зеленського стала зустріч в "Нормандському форматі". Для чого? Яка мета? Вибачте, але нічого іншого, окрім простого бажання на рівні "я хочу" я не чув. Я не почув ніякого плану, ніякої концепції, нічого нового, окрім брехні про існування супер-секретної "формули Зеленського".

   Оцінивши невгамове бажання Президента України, росіяни почали майстерно затягувати "піаніста" у велику гру в "шахи".

   Спочатку, умови Кремля було "розведення військ" і прийняття т.з. "формули Штайнмаєра". Володимир Зеленський дає згоду і на перше, і на друге. Він ВЖЕ почав погоджуватись на умови Кремля! Заради чого? Заради шоу "Зеленський в Парижі".

   Після підписання Леонідом Кучмою горезвісного листа в Мінську й фанфарного анонсу розведення військ в Петрівському та Золотому, росіяни миттєво приступили до другого етапу реалізації шахматної партії - не сцену вийшли "лидеры молодых республик"! Ці два покидьки, які без дозволу з Ростову навіть металобрухт збирати не можуть, вийшли з зухвалою заявою: "Зеленському треба домовлятись з НАМИ!".

   Наш "всесвітньо відомий піаніст" проковтнув цей виклик, вирішивши на нього не реагувати. І миттєво отримав наступний - зірване розведення військ.

   А, щоб ЗЕ-команда зайвий раз не турбувала "ХУЙЛО", "рот Путина" Пєсков заявив: "Ми, звичайно, маємо вплив на рєспубліки, але не такий великий. Києву потрібно вирішувати безпекові питання з Доецьком і Луганськом". Бум!..

   Поки "піаніст" оговтувався від такої зухвалої поведінки бандитів, в Києві на Майдан виходять десятки тисяч людей, протестуючи проти таких дій влади. 

   Офіс-менеджер Президента, від великого розуму, розповідає про "порохоботів" і "продажних маніфестантів". Результат - до вимог протестуючих миттєво доєднується вимога відставки обох офіс-менеджерів - і Андрія, і Богдана.

   Поки "зелені" розмірковують над тим, як реагувати на вимоги "Руху опору капітуляції", з Кремля звучить нова "умова" для реалізації "шоу в Нормандському форматі" - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство! А, для того, щоб один Вова не турбував другого Вову обстрілами Золотого і Петрівського, "рот Путіна" пан Пєсков заявляє: "Ми, звісно, якоюсь мірою контролюємо "молодые республики", але не на стільки вже й сильно. По безпековим питанням Києво потрібно домовлятись з Донецьком і Луганськом". Бум-Бум!

   Росіяни вміло посадили ініциативного дилетанта на шпагат: буде надалі виконувати їхні "умови" задля "Нормандського шоу Зеленського" - наразиться на вибух всередині України, відмовиться від потакання окупантам - запишуть до "партії війни", що призведе до падіння рейтингу.

  В шахах така позиція ігрока-невдахи називається "цуг-цванг": будь-який наступний хід веде лише до погіршення ситуації.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma