Enigma Enigma

Сергій Пархоменко

2022-01-06 09:03:23 eye-2 3275   — comment 1

Скажи Путіну "Ні!"

Щоб не відбувалося в Казахстані й хто б за цим не стояв, залізобетонно ясно одне: тиск на Україну і Захід з боку РФ тільки посилиться. Тому Рух Опору Капітуляції закликає долучитися до кампанії #СкажиПутіну_Ні#SayNOtoPutin - послання українців до Заходу напередодні переговорів.
 

Інструкція кампанії:
 

На наших кордонах Росія збирає війська. Путін з Лукашенком оголосили про неочікувані спільні військові навчання. Кремль висунув ультиматум Заходу, прагнучи встановити свої умови світового порядку та нав’язати Україні капітуляцію. 10 і 12 січня відбудуться важливі міжнародні переговори. Українці повинні донести до світових лідерів, що поступки Путіну, особливо – за рахунок України, неприпустимі. Те саме адресовано й українській владі. Громадяни починають інформаційну кампанію #SayNOtoPutin
 

Путін ламає світовий правопорядок. Він постійно вдається до міжнародних злочинів, таких як геноцид(кримські татари), злочини агресії(Україна, Грузія), військові злочини, злочини проти людства. Світ повинен не умиротворювати Кремль поступками, а зупинити Путіна та захистити свої базові цінності – демократію, права людини, право націй на суверенітет. Спроби задобрити Кремль за рахунок України лише посилять його агресію.
 

Українці, в рамках кампанії #SayNOtoPutin, звертаються до західних лідерів та закликають їх сказати «ні» Путіну та його ультиматуму. Суспільство також вимагає від української влади відмовитися від будь-яких російських сценаріїв з «врегулювання ситуації на Донбасі». Якими б не були світові домовленості, українці не приймуть капітуляцію та не змінять свій євроатлантичний курс. Українці чинитимуть опір.
 

Як долучитися до кампанії:

І. З 5 січня ми починаємо роботу в соцмережах.

 Зробіть в соцмережах допис з цим текстом:

Закликаємо Захід #СкажиПутіну_НІ на його ультиматум.

Диктатор хоче силою відновити СРСР. Це треба зупинити. #УкраїнціЧинитимутьОпір окупантам. Нічого про нас без нас.  не прийме ультиматумів проти нашої свободи та спільних інтересів союзників 

Україна і Захід #СильнішіРазом

We call on the West #SayNOtoPutin ultimatum. Dictator wants to rebuild USSR by force. He must be stopped. #Ukrainianswillresist occupiers. Nothing about us without us. We will not accept ultimatums against UA freedom/common interests of our Allies We are #StrongerTogether

. Додайте до нього зображення – власне фото з гаслом, або картинку з цього допису. Для цього надрукуйте або напишіть на аркуші А4, чи більшого формату, два гасла - #SayNOtoPutin #UkrainiansWillResist або (і) українські варіанти #СкажиПутіну_НІ #УкраїнціЧинитимутьОпір. Можна видрукувати зображення, яке додається до цього допису.

 Домовтеся з друзями та зробіть спільне фото з вашим плакатом. Якщо не виходить ні з ким скоординуватися, можете сфотографуватися і самотужки.

 Ще один потужний варіант – сфотографуватися з плакатом всією родиною на Святвечір.

 Фото бажано робити так, щоб було видно, в якому населеному пункті ви знаходитеся. Це може бути пам’ятна будівля, міська або сільська рада, табличка з назвою міста/села. Однак можете фотографуватися і там, де зручно – наприклад, вдома.

 Викладіть ваше фото у соцмережах – Фейсбук, Інстаграм, Twitter тощо. В дописах використовуйте хештеги #SayNOtoPutin #СкажиПутіну_Ні #UkrainiansWillResist #УкраїнціЧинитимутьОпір. Також пишіть, в якому місті чи селі зроблене фото.

 Ваші фото надсилайте на нашу електронну скриньку rok.org.ua@gmail.com, або на сторінку Руху Опору Капітуляції. Обов'язково вкажіть, де саме зроблено фото.
 

II. Масові заходи 9 січня

9 січня в Києві, Чикаго та інших містах плануються вуличні заходи в рамках цієї кампанії. Детальніші повідомлення щодо часу та місця акції в столиці будуть трохи згодом. Закликаємо українські організації та партії в цей день проявити справжню єдність та на місцях організувати такі ж події. 9 січня - неділя, і ви можете використати можливість та провести захід прямо біля вашої церкви після служби. Оберіть самі зручний для вас формат та використайте гасла, вказані вище та поширити фото з описом в соцмережах. Під час заходів в неділю також слід використовувати тільки державні прапори та іншу національну символіку.

Кампанія #SayNOtoPutin / #UkrainiansWillResist має продемонструвати світові готовність українців чинити пір Кремлю та капітуляції. Важливо показати, що вся Україна та українці по всьому світі єдині в несприйнятті будь-яких ультиматумів Путіна.
 

Слава Україні! 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma