Enigma Enigma

Alex Tkach

2019-10-22 14:39:58 eye-2 409   — comment 2

Маестро, ушкварте!

«А тут ще кіт підскочив до рампи і нагло ревнув на весь театр людським голосом:

— Сеанс закінчено! Маестро! Ушкварте марша!!

Знетямлений диригент, сам не знаючи, що робить, вимахнув паличкою, і оркестр не заграв, і навіть не гримнув, і навіть не утнув, а саме, згідно з паскудним висловом кота, ушкварив якийсь неймовірний, ні на що не схожий у своїй розв’язності марш.

На якусь мить примарилося, що начебто колись було чуто, під зорями південними, в кафешантані, якісь мало зрозумілі, напівсліпі, але задьористі слова цього маршу:

Його превосходительство

Любив малих курчат

І брав під покровитєльство

Гарнесеньких дівчат!!!».

                                      М. Булгаков. "Майстер і Маргарита"

 

Отже, що  маємо в результаті паскудного номера 95 кварталу (він же Вечірній квартал) за участі хористок хору ім. нещасного Верьовки ("Горіла Хата - Песня про Гонтареву | Вечерний Квартал 2019"):

1 Глузування з чужої біди. Підтримка тероризму.
Саме тероризму, бо підпал був вчинений явно для залякування та ще й після ймовірного замаху на життя й здоров'я потерпілої.

2 Знущання з української народної пісні, хоча задача академічного хору зберігати народні пісні й передавати їх нащадкам. 
Тепер пісня "Горіла сосна" мимоволі навіть асоціюватиметься з цією огидною пародією, як "Танок маленьких лебедів" – з ГКЧП або "Кармен сюїта" – з нетрадиційною грою на фортепіано, яку продемонстрував майбутній Гарант.

3 Удар по іміджу України у світі.

4 Економічні збитки Україні.

Ось такі відомі й вже на всі лади обговорені підсумки. Що слід додати, то – все це відбувалося фактично на державному рівні, бо 95-й квартал і досі контролюється президентом, у чому нещодавно зізналася його дружина, а хористки – це майже повний склад жіночої складової хору: приблизно 31 особа із 41-ї згідно з обліковим складом (Сайт національного хору ім. Верьовки). Сам же хор є "Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки" – тобто хор є державним.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma