Консорціум Юнікоду затвердив список з 37 нових символів емодзі, які з'являться в смартфонах до кінця 2021 року. Найбільший відгук викликали емодзі «вагітний чоловік» і «вагітна людина»: останній, як стверджує реєстратор, максимально враховує всі гендерні аспекти. У супровідному документі до списку затверджується, що чоловіки вагітніють як в реальному житті, так і в художніх творах - наприклад, у фільмі 1994 року «Джуніор».
Підтверджено, що два нових емодзі - «вагітний чоловік» і гендерно-нейтральний "вагітна людина" - з'являться на смартфонах в кінці цього року. Консорціум Юнікоду, центральний банк всіх схвалених емодзі, офіційно затвердив кандидатів для наступного випуску смайлів, версії 14.0. Емодзі «вагітний чоловік» і «вагітна людина» визнають, що «вагітність можлива для деяких трансгендерних чоловіків і небінарних людей», - кажуть представники Консорціуму Юнікода. Чоловіки вагітніють як в реальному житті, так і в художніх творах, стверджують вони, як Арнольд Шварценеггер у фільмі 1994 року «Джуніор». Рекомендації по використанню терміна «вагітний чоловік» замість «вагітна жінка» вперше були випущені Британською медичною асоціацією в 2017 році в спробі визнати права транс- і небінарних людей. У той час вони були названі «образою жінок».
Користувачі мережі тепер щосили діляться своїм невдоволенням новими емодзі, які враховують гендерну проблематику. Користувач Twitter @doggerinos пише: «Я, напевно, міг би по пальцях перерахувати кількість людей, які просили емодзі для вагітних чоловіків. Я не намагаюся ненавидіти трансгендерів або щось в цьому роді, мені просто цікаво, хто це буде використовувати?! » Інший користувач, @libertythot_, назвав емодзі і всіх, хто їх використовує, «дурними». Користувач @ErnstRoets, в свою чергу, пише «Хтось сказав мені, що скоро з'явиться емодзі із зображенням вагітного чоловіка. Я подумав, що це жарт, але виявив, що вона дійсно скоро буде випущена ». З іншого боку, користувач @pibesson заявляє, що емодзі вагітного чоловіка «давно не вистачало», і його відсутність до сих пір була «грубою помилкою» Консорціуму Unicode. Джейн Соломон, «старший лексикограф емодзі Emojipedia», змалювала нові емодзі в повідомленні блогу під назвою «Навіщо потрібні емодзі для вагітних чоловіків?» «Нові варіанти вагітності можуть використовуватися для подання транс-чоловіками, небінарними людьми або жінками з коротким волоссям - хоча, звичайно, використання цих емодзі не обмежується даними групами», - сказала вона.
«Чоловіки можуть бути вагітними. Це може бути застосовано у реальному світі (наприклад, транс-чоловіків) і у вигаданих всесвітах (наприклад, Арнольд Шварценеггер у фільмі 1994 року «Джуніор»), - каже Соломон. - вагітними можуть бути люди будь-якої статі. Тепер є емодзі, щоб відобразити це ». На даний момент Консорціум Юнікод зберігає більш традиційний смайлик «вагітна жінка», який існує з 2016 року.
Соломон також сказала, що ці два нових емодзі потенційно можуть бути використані як «глузливий спосіб показати надмірне харчування» - дуже повний шлунок після рясного прийому їжі. Ще в 2019 році Emojipedia опублікувала пропозицію додати емодзі «вагітний чоловік» і «вагітна людина» в бібліотеку Unicode. «В даний час емодзі зображують вагітними тільки жінок за народженням, - говорилося в той час в пропозиції. - Але щоб бути максимально інклюзивною, ця емодзі повинна більш неоднозначно представляти стать. Гендер не визначає здатність піклуватися про дітей вдома або працювати ». Всі 37 нових доповнень, що становлять версію 14.0, були детально описані Emojipedia до Всесвітнього дня смайликів 17 липня. Крім емодзі «вагітний чоловік» і «вагітна людина», версія 14.0 включає нові варіації характерного круглого жовтого смайлика - танучий смайлик, вітаючий смайлик, смайлик з пунктирною лінією і смайлик, стримуючий сльози.
У список нових емодзі також входять мотоциклетна покришка, гірка, дискотечна куля, троль з кийком, корал, квасоля і розряджений акумулятор. Такі компанії, як Apple, Google і Microsoft, використовують стилізовані версії емодзі, пристосовані до власних операційних систем. Терміни випуску смайликів в різних системах поки не підтверджені, але вони, ймовірно, з'являться на всіх платформах до червня 2022 року. «Представлені тут дизайни - це зразки зображень Emojipedia, всього лише один із способів того, як можуть виглядати ці смайлики», - пояснює Emojipedia.
«Фактичний дизайн постачальника послуг буде відрізнятися від дизайну регулятора, і власні зразки зображень Emojipedia також можуть бути оновлені, коли буде випущена фінальна версія Emoji 14.0», повідомляє Emojipedia. Попереднє оновлення емодзі для версії 13.1 було завершено у вересні минулого року і тепер доступно на iOS 14.5, пристроях Google Pixel і Twitter. Версія 13.1 включає в себе палаюче серце, видихаюче обличчя і обличчя в хмарах, а також «парочки, що цілуються» і «парочки з серцем» в більшій кількості варіацій відтінків шкіри і статі. До цього версія 13.0, представлена в 2020 році, додала прапор трансгендерів, а також гендерно-нейтральну альтернативу Санта-Клаусу і знаменитому вимерлому дронту.
Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma