Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-09-17 12:04:08 eye-2 3629   — comment 0

SL8 це як новий біткоїн - і ось чому

Як часто ви думали про те, що було б, якби у 2010 році, наприклад, ви купили біткоїн на 100 доларів. Ким би ви зараз були? Мультимільйонером на пару десятків мільйонів доларів? Вірно?

Так ось - випадок з SL8 прямо зараз саме такий, і ось чому.
Успіх біткоїну був обумовлений проривною технологією блокчейну. Самою ідеєю блокчейну. З 2008 по сьогодні біткоїн подорожчав в десятки мільйонів разів. Однак скільки людей тоді повірило, що ідея блокчейну і криптовалюта зможе реалізуватися в реальні сотні мільярдів доларів? Я не вірив, ви не вірили. Тому ми з вами зараз і не доларові мультимільйонери. На ідеї блокчейну зараз успішно живуть і дорожчають крім біткоїну ще близько сотні валют, і ще близько тисячі - з'являються і зникають. У реальних грошах це сотні мільярдів доларів. Реальних доларів, які можна отримати обмінявши крипту. Однак, зараз, через 12 років - однієї ідеї технології блокчейна мало. Потрібно щось ще, що дасть можливість дорожчати в мільйони разів і не зупинятися. І SL8 успішно знайшов рішення.

Чому успішно - знаєте буквально через пару абзаців.
SL8 поєднав технологію блокчейну і реальну базову потребу сучасної людини - інформаційну (розважального, новинного, який навчає, соціальної взаємодії і т.п.).Інформаційна потреба сьогодні з гіпотетичної потреби перетворився в базову для переважної кількості цивілізованих людей. І це факт. До цього дня цю потребу втамовують різні соц. мережі - Фейсбук, Інстаграмм, Тікток і ще купа інших, про які ви навіть не чули, але які успішно набирають десятки і сотні мільйонів активних користувачів по всьому світу.

Але чому саме SL8 - це прорив в майбутнє? Тому що всі існуючі соцмережі заточені під застарілі принципи. ФБ, Інста, Тікток і інші продукти створювалися як заточені під збір даних про користувача і показі персоналізованої реклами. Саме це робило гроші для підтримки існування і експансії соц.сети. ФБ на зараз збирає про кожного користувача більше 3000 !! параметрів. Тобто тотальне стеження, і грубо кажучи продаж вашої глибоко особистої інформації тим, хто заплатить. 12 років тому для людства проблема приватності була незрозуміла і гіпотетична. Просто тому, що не було негативного досвіду проблем, з яким стикався пересічний користувач. Однак тільки за останні два роки ми все, користувачі, переконалися, що приватність і безпеку персональних даних це зовсім не теоретичні й далекі від нас питання - а сувора реальність, яка розбиває голови та вбиває в буквальному сенсі. І цінність приватності з теоретичної переходить в реальну.
І тут на сцені з'являється SL8, який збирає від вас менше даних, ніж банальна купівля в інтернет-магазині. Мікротаргетингу за сотнями та тисячами приватних параметрів ніколи не буде. Тобто, як користувач, ви отримуєте безпеку своїх даних і одночасно угамування базової потреби - інформаційної. Однак і це ще не все. 

Вашу інформаційну потребу на зараз у всіх соцмережах втамовують виробники контенту, і це в основному інфлюенсери, все ті, у кого від 1000 і більше передплатників, умовно кажучи. І без них будь-яка соц.мережах не злітав. Але у них є своя додаткова базова потреба - вигідна і проста монетизація контенту. І SL8 пропонує і реалізує саму передову і вигідну модель монетизації контенту, з мінімумом зусиль - миттєву оплату за пост криптовалютою, яка постійно дорожчає. 

І у випадку з SL8 це не теорія, це вже працює! І це на тій стадії, коли навіть інтерфейс для створення повноцінного контенту тільки доробляється.
Тобто SL8 вже зараз заробляє від 20% прибутку, і це коли в системі зареєстровано всього трохи понад 12 тисяч аккаунтів, а пост юзера складається тільки з тексту і фото або гіфки. Коли навіть немає версії для декстопних комп'ютерів, а тільки мобільні додатки SL8 для Андроїд і Епл. Коли можливість постити відео, аудіо тощо - все що нам дають звичні соцмережі, тільки-тільки буде вводитися. Але SL8 ВЖЕ прибуткова. І не від вливань інвесторів, коли по суті соціальна мережа роками збиткова, а гроші вливаються лише під обіцянки засновниками прибутковості коли-небудь, якщо складуться десяток "якщо".
Мало того, засновники SL8 зараз перебирають інвесторами, а не навпаки. Ні до кого не поспішають, бо ВЖЕ все добре.А це, я вам скажу, один з головних показників того, що за такий продукт зовсім скоро почнеться неабияка бійка інвесторів-гігантів. Що безпосередньо відіб'ється на нас, тих, хто зареєстрований, тому як токени SL8 почнуть з величезною швидкістю дорожчати. Тобто вже зараз, на другий місяць випуску чергової партії токенов SL8, ми можемо купити за однією ціною і тут же продати у 2-3 рази дорожче на біржі криптовалют - це і означає, що продукт працює, ідея працює - і через кілька років ця крипта , буде варто також, як біткоіни зараз. 

Я постарався коротко описати чому цей проект перспективний, як і біткоіни 12 років тому. У подальших постах я буду описувати власний досвід взаємодії з крипті SL8, а зараз пару моїх думок, що ж робити з цією інформацією для звичайних користувачів і для тих, у кого є передплатники. Якщо ви просто хочете читати або дивитися цікаве, важливе або потрібне, підписуючись на той контент, який вам подобається. Плюс купити задешево майбутній біткоіни, все просто - реєструйтеся з цього інвайт a1yN7z  , посилання https://sl8.online/invite/a1yN7z , активуйте за 1 долар гаманець, і просто купуйте зараз крипту, на будь-яку суму, яку не шкода. На 10 доларів, 50, 100 або 500 - самі вирішуйте. І просто спостерігайте як вона дорожчає.

Для тих у кого є передплатники, або тих, хто готовий трохи напружитися, але отримати більше вигоди - реєструйтеся, робіть репост свого контенту з ФБ, інстр, Твіттера і т.п. в SL8 і просто агітуйте, збираючи рефералів. Реферальная система багаторівнева, вигідна і мегаперспектівная. Власне і все.

Все гранично просто. Мало того, навіть якщо ви прямо зараз не активуєте гаманець, а просто зареєструєтесь, і запросіть в SL8 вже по СВОЄМУ інвайт людей, ви ВЖЕ будете накопичувати внутрішню валюту. 

А через день-два або тиждень, витративши небагато часу на пошук відповідей (можна просто чекаючи моїх постів з поясненням), зможете активувати гаманець і отримати доступ до великих можливостей заробити, які дорожчають і будуть дорожчати. Вже доведено практикою - і це головний секрет SL8 :)

Корисні посилання:

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Чому треба реєструватись зараз:

пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Сторінка SL8 в ФБ  https://www.facebook.com/sl8.online.ua/

Курс криптовалюти SSLX онлайн 

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma