Enigma Enigma

Volodimir Ryba

2020-06-16 05:05:50 eye-2 4748   — comment 3

Слава, дай хайпу

Коли Святослав Вакарчук склав депутатські повноваження реакція на це громадськості мене водночас і здивувала, і не здивувала. Не здивував хейт і хайп: мовляв – недовго музика іграла, здувся наш Славко. 

Ми живемо у такий час, коли заявити про себе в мережі значно легше насмішками та ненавистю. Дивує те, що таким зубоскальством займаються загалом адекватні, здоровомислячі люди.

То яка ж причина демаршу Вакарчука? Скоро ми про це дізнаємось…

Але уже зараз мотивація лідера "Голосу" цілком зрозуміла.

Нещодавні дослідження рейтингу партій показали, що політична сила Вакарчука продовжує втрачати довіру і уже не долає прохідний бар'єр. І це сумно…

Сумно тому, що партія "Голос" – найкраща за всю історію українського парламентаризму. Голослівно? Зовсім ні.

Партія дійсно сформована з фахівців, не має чітких зв'язків з олігархами, вела кампанію здебільшого з допомогою волонтерів. Члени "Голосу", у міру своїх можливостей, мають стосунок до більшості корисних законодавчих ініціатив. Але рейтинг падає…

Справа в тому, що українського виборця не цікавить ефективна робота, його цікавить хайп. Будеш на трибуні їсти землю, говорити про "зубажіння" бити морду ближньому своєму, м'яти пісюна – будеш мати рейтинг. Будеш займатись корисним законотворенням – підеш у політичне небуття.

Складання мандату – який-не-який хайп, про "Голос" почали говорити. А ще, коли Святослав не зупиниться на відході з ради, а прийме участь у виборах мера якогось з великих міст, є шанс, що рейтинги його політсили поповзуть догори. 

Тому не варто сприймати кроки Вакарчука як м'якотілість чи страх, варто бачити у його кроках слідування стратегії відродження рейтингу партії "Голос". Рейтингу, який без хайпу вмирає.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma