Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-18 11:19:26 eye-2 4963   — comment 1

"Слуга народу" прийняли закон, що посилив недоторканність депутатів ВР у кілька раз

Новий закон №2237 про недоторканність депутатів, що був прийнятий виключно голосами "Слуги народу" Зеленського та ОПЗЖ Медведчука, посилив недоторканність депутатів у кілька разів.

Згідно нового закону вносити відомості, які свідчать про кримінальне правопорушення депутата до ЄРДР  може виключно Генпрокурор. Раніше це міг бути будь-який слідчий чи прокурор. Тобто,якщо депутат Слуги народу наприклад розстріляє десь у Одесі чи Миколаєві людину, його не те що затримати, навіть справу відкрити може лише Генпрокурор. Клопотання про дозвіл на затримання, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою чи домашнього арешту, обшук, порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції, а також про застосування інших заходів, що обмежують права і свободи депутата, мають бути погоджені виключно Генпрокурором. До того часу, "слуганароду" може  робити все що йому заманеться без жодних наслідків. Ви ж розумієте, що виключно Зеленський вирішує проти кого давати Генпрокурору відкривати справу, а проти кого ні.

До того ж згідно з новим законом  "народні депутати не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у Верховній Раді та її органах, а також при здійсненні депутатських повноважень, за винятком відповідальності за образу чи наклеп». Ось так. Вони можуть приймати будь-які закони що вбивають країну чи людей - і ніяких наслідків особисто для них не буде. Це вирішив  Зеленський та його банда. Вирішили - та зробили. Зробили Всіх.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma