Enigma Enigma

Олена Добровольська

2019-10-15 10:08:28 eye-2 3618   — comment 4

Сьогодні лише лінивий не написав про Пристайка, я написала ще вранці, за цей пост фб мене забанив.

Треба розуміти, що всі заяви Пристайка то не його власна ініціатива, це політичний та економічний тиск на активне суспільство, яке пручається капітуляції, відвертий шантаж з боку всієї узєлєнскої команди.

Це спроба мобілізувати свій органічний електорат на протистояння з тими, хто не погоджується плюнути в могили полеглих. Всі відсилки до попередньої влади це шоу для блатних і ніщіх. Зараз вони неприховано маніпулюють.

А ще грають на бздячці тих, хто ухилявся від мобілізації, обіцяючи призов для всіх. Мені не шкода, якщо нарешті ті, хто "усталі от вайни", але навіть не знають коли і навіщо АТО перетворилася на операцію об'єднаних сил і які там нововведення, нарешті дізнаються про тонкощі.

Чому Пристайко не згадав про космічний бюджет РНБО з подальшим мутним розподілом в ручному режимі?

Чому Пристайко промовчав про те, що було збільшено фінансування апарату президента? За які гроші "верховний головнокомандувач" рассікає вулицями столиці в кортежі з десятків авто?

Чому Пристайко не згадав, що на гроші платників податків організовуються недолугі і смішні прес-"марафони" зі жрачкою у закладі Купера (який до речі так і не спромігся зробити жодної вивіски українською мовою, принаймні в Одесі)? Хоча можна було організувати один чесний брифінг на три години, не мордуючи суспільство цим фонтаном дефективних перлів від зєлєнского, які неможливо слухати без уколу церукала?
Вони абсолютно не зрозуміли з чим мають справу і які можуть бути наслідки. Або свідомо штовхають країну до бійні, і зовнішньої, і внутрішньої.
Про це свідчить і брехливий репортаж гівноплюсів, що ротом вонючки мосейчук жене брехню про фермерів.
Не факт, що їм пощастить як януковичу.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma