Enigma Enigma

Укроп Укропченко

2020-01-12 13:02:19 eye-2 3185   — comment 0

Сьогодні рівно місяць, від ганебного затримання Андрія, Юлі та Яни.

За цілий місяць часу не відбулось ні одного позитивного зрушення у цій, брудно сфабрикованій, справі:
- не надано ЖОДНОГО доказу причетності Андрія, Юлі та Яни до злочину проти П.Шеремета. В суді оперують тільки якимись ефімерними припущеннями.
- грубо попрані права людини що до права на захист: адвокати й досі не допущені до матеріалів справи, які начебто є у "слідства". Всі, з дозволу сказати, "матеріали", які відомі адвокатам - це лише матеріали, що опрілюднюються в суді.
- правозахисна система спотворена на користь чиїхось власних амбіцій та інтересів і працює за нікому невідомою логікою! А має працювати відповідно до законів України.
- замість того, щоб слідчі та судді доводили винуватість осіб, якіх хтось визначив підозрюваними в справі загибелі П.Шеремета, попри визнання Україною презумпції невинуватості, людей, без твердіх доказів і, відповідно, без підстав на те, кидають за ґрати і змушують доводити свою невиновність! Але всіляко заважаючи та перешкоджаючи використанню права на захист!
Сьогодні рівно місяць, як Презідент України, міністр МВС та Генеральний прокурор Україні, в прямому ефірі багатьох телеканалів України, сприяли скоєнню злочину проти особистості, проти громадян України, таким чином перетворившись з високопосадовців на співучасників злочину!
Ми дуже хочемо, щоб в Україні не вбивали людей, за будь-яким мотивом!
Ми співчуваємо не тільки родині Павла Шеремета, а й всім родинам, які втратили своїх рідних через наглу смерть, спричинену руками вбивць!
Ми хочемо, щоб в нашій Державі всі, хто скоїв злочин, були покарані! Всі! Без індульгенцій та преференцій, без оглядки на звання та регалії! Від рядового громадянина до Президента!
За однієї суттєвої умови: провину особи доведено і є беззаперечні докази!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma