Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-09-28 09:38:23 eye-2 3941   — comment 2

Сьогодні 112 канал втратив значну частину аудиторії, через припинення мовлення на DVB-T2

Як повідомив член Національної ради по теле і радіомовленню Сергій Костинський, сьогодні опівночі припинено мовлення 112 каналу російської пропаганди на регіональних цифрових частотах DVB-T2, що давали велику аудиторію цьому ворожому ресурсу. Нагадаю, телевізор у форматі DVB-T2 дивляться більше 7 млн домогосподарств (з загальної кількості у 14,4 млн).

"Сьогодні о 00:00 цифрове ефірне мовлення телеканалів Аріадна ТВ, Новий формат ТВ, ТВ Вибір, Лідер ТВ і Партнер ТВ, які мовлять з використанням емблеми «112 Україна», буде припинено (UPD вже припинено) за наслідками рішення Національної ради про непродовження терміну дії їхніх цифрових ліцензій.

Рішення були ухвалені через систематичне порушення вимог закону цими мовниками, що регулятор неодноразово доводив у судах.

Нагадую, ці 5 новостворених київських телеканалів у 2011 році перемогли в конкурсі на місця в мультиплексі МХ-5 з розвитку регіонального мовлення, але згодом, замість створення регіональних програм, незаконно змінили формат і перетворилися фактично на загальнонаціональний ефірний інформаційний телеканал.

Гадаю, більше 30 реальних популярних місцевих і регіональних телеканалів, які представляють різні області України, в силу цього «цікавого» конкурсу втратили можливість отримати цифрову ліцензію і мовити в ефірі, в DVB-T2.

Наразі чинний склад Національної ради фактично відновлює справедливість.

Звільнені місця в МХ-5 будуть виставлені Національною радою на конкурс з розвитку саме місцевого і регіонального телевізійного мовлення.

У місцевих телеканалів по всій країні знову з’явилася надія.

#НацРада"

Нагадаю реакцію Офісу Зеленського на цю принципову позицію Нацради.Їх дуже турбують дії членів Нацради, призначених у каденцію Порошенко, які протистоять російській пропаганді.

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma