Enigma Enigma

Сергій Григорович

2021-11-17 13:21:38 eye-2 4490   — comment 0

Сьогодні великі зміни на польську білоруському кордоні. Новий статус конфлікту!!!

Сьогодні/вчора вже у «вторженців»  не витримали нерви і вони почали масово закидати польських поліцаїв камінням. Це вже прямий напад на Польщу з території Білорусі за підтримки і мовчазної згоди збройних сил і спец-служб Білорусі. 
Чому «вторженці»? «Біженці», — це коли люди біжатьть із зони/країни лиха/небезпеки/війни. А коли люди прориваються з Білорусії, де в них немає небезпеки у Польщу це — вторгнення. І самі при цьому створюють/ініціюють силові дії аж до нападів на Польщу,... це — вторгнення. 

Українська влада при цьому займається якимось  фіглярством і симулякрією. Парламент повинен негайно цими днями прийняти поправки в Кримінальний кодекс за організований масовий нелегальний перехід кордону зі ЗНАЧНИМИ ТРУДОВИМИ виправними таборами і ізольованими поселеннями на 5-10 р. Це дозволить хоча б відділити агентуру, щоб вона не могла за завітами Путіна прикриватися жінками і дітьми. 
Бо поляки їх не пропустять, Лукашенко не схоче годувати і пустить на Україну всіх цих камнеметів з «петровими і бошировими». А в нас там кордон голий. Навіть огорожі немає З такими масами людей з інтегрованою агентурою Кремля, Україна просто не зможе працювати як з «біженцями». Тримати їх більш-менш культурно на кордоні як поляки, ми не впораємся. Неадекватно коштовно на 1000 км кордону.
Вони просто можуть стати першою хвилею вторгнення, а боширови розлізуться робити диверсії в тилу.

Відео нападів на територію Польщі з Білорусі 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma