Enigma Enigma

Интересности

2021-11-23 16:26:56 eye-2 3980   — comment 0

Спа-процедури, найкорисніші для організму

 

Спа-процедури – це комплекс оздоровчих, розслаблювальних та омолоджувальних маніпуляцій із вашим тілом, який передбачає масажі, обгортання, маски, гідротерапію тощо. Регулярне відвідування спа – зовсім не розкіш і не примха, як дехто думає, а турбота про своє здоров'я та самопочуття. Адже якщо ваше тіло буде підтягнутим і наповненим енергію, то й ви відчуватимете, що здатні звернути гори.

Якщо ви вже вирішили, що час відкрити для себе світ спа, тоді вибирайте СПА комплекс Львів, який задовольнить усі ваші побажання і здивує приємними цінами.

Просто розслабитися й довіритися професіоналам, які вправно працюють із вашим тілом, – це вже неабияке задоволення й відпочинок за нинішнього насиченого ритму життя. Втім, у спа-процедур є ще безліч інших переваг, окрім релаксу:

  • Покращення сну. Сон потрібен для відновлення організму. Якісний сон можуть порушити стрес, дієта, біль у тілі. Для спа-процедур у комплексі ”Три Стихії” використовують найякісніші тканини, ефірні олії, цілющі камені та масаж, щоб допомогти вам зняти стрес і біль та повернутися до режиму здорового сну.

  • Виведення токсинів. Сауни, лазні, масажі, гідротерапія допомагають організму позбутися шкідливих токсинів. Тож регулярне відвідування однієї або кількох цих процедур дасть змогу скинути зайві кілограми та поліпшити метаболізм.

  • Запобігання появі ознак старіння. Спа-догляд за обличчям зменшує зморшки, а також допомагає зняти стрес. Якщо ви маєте проблемну шкіру з акне або чорними цятками, догляд за обличчям не тільки видалить бруд зі шкіри та очистить пори, а й допоможе запобігти появі прищів у майбутньому. Ви можете побачити різницю в текстурі вашої шкіри вже після однієї процедури.

  • Відновлення душевної рівноваги. Психічне здоров’я таке ж важливе, як і фізичне. Спа-центри створені для того, щоб розслабити навантажений розум. Якщо ви відчуваєте постійні втому та пригнічення, день у спа-центрі може бути саме тим, що вам потрібно.

  • Зникнення болісних відчуттів. Якщо вас турбують часті спазми м’язів, а від постійного сидіння за комп’ютером – ще й болять поперек та коліна, то розслаблювальний масаж із застосуванням гарячого каміння та ефірних олій допоможе вам зняти ці болісні відчуття, адже покращить кровообіг, зніме набряки та м’язові блоки.

Які обрати

У салоні “Три стихії” стільки послуг для ваших здоров’я та краси, що дуже складно зупинитися на чомусь одному. Тому ми рекомендуємо спробувати кілька, а тоді визначитися зі своїм фаворитом. Ось наша топп’ятірка:

  • стоун-терапія;

  • шоколадне щастя;

  • тибетське оздоровлення;

  • термальний детокс;

  • цукрово-сольове скрабування.

Розслабтеся й дозвольте нашим експертам подбати про вас.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma