Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-08 12:06:59 eye-2 4285   — comment 0

Війська Польщі у підвищеній готовності через спецоперацію Путіна - тисячі біженців женуть на прорив польського кордону (Відео)

Спільна спецоперація Путіна та Лукашенко виходить на новий етап - тепер для прориву польського кордону готують тисячі біженців одночасно. Централізовано зібраних біженців з близького Сходу під конвоєм білоруського КДБ та путінського ФСБ женуть до кордону з Польщею на прорив. На відео нижче лише одна з багатьох колон.

У зв'язку з цим територіальні війська Польщі вже приведені у підвищену готовність. Про це повідомив міністр оборони Польщі. “На кордоні виконують завдання вже понад 12 тис. солдатів. Ми підняли рівень готовності територіалів. Спільно із службами МВС ми готові до оборони польського кордону”,- написав Блащак.

Цікава думка від Сергей Высоцкий

ФСБ Росіі спільно з КДБ Білорусі готують спецоперацію із прориву кордону Польші тисячами нелегальних мігрантів. Зелені чоловічки на черзі?

Ми спостерігаємо продовження гібридної війни Росії проти Європи та Заходу. Перший акт цієї агресії був розпочатий провокуванням першої міграційної кризи після початку військової операції Росії в Сирії. Перша міграційна кризи наряду із спонсоруванням та підтримкою Росією радикальних політичних рухів паразитуючих на темі міграції в середині ЄС був розминкою. Зараз Росія майже не маскується, створюючи напругу на кордонах ЄС за допомогою підлеглого їй режиму Лукашенко.

Замість європйскої солідарності ми бачимо, як багать країн ЄС продовжує сповідувати принцип співпраці з агресором, роблячи вигляд, що агресивні дії Росії на східному кордоні Європи - це не загальноєвропейський виклик, а проблема країн, які межують з Росією та Білоусю.

Завдання Кремля - підірвати саму ідею єдиної солідарної Європи. Пересварити ЄС зсередини. І ця нова війна потребує сильного політичного лідерства в провідних європейских країнах! Потребує принциповості та широкого горизонту бачення. Яких наразі, нажаль, бракує!

Україна могла б відігравати в цьому європейському фронті війни з Кремлем важливу роль. Роль країни, яка в солідарності з нашими західними сусідами, викриває стратегії Кремля, допомагає Польші та Литві із розвідданим та аналітикою. Ми могли б позиціонувати себе головним континентальних експертом з гібридної війни Росії проти ціивілізованого світу. Як країна, яка має найбільший у світі досвід протистояння з Кремлем розуміє та викриває ці облудлі спецоперації. В якомусь сенсі ми могли б стати зовнішніми адвокатами, такою собі службою підтримки для наших європейських сусідів. Порядок денний захисту Європи від російської гібресії міг би стати нашим спільним порядком денним із тим же Вашингтоном. Який традиційно вбачає в країнах Балтії та в Польші точку власної опори всередині ЄС.

Але для цього нам потрібен президент та влада, яка може мислити глобально та розуміти з чого складається поняття суб’єктності держави. Нажаль, наш президент, який повинен бути провідником зовнішньої політики, дуже захоплений питанням свого рейтингу, власним інстаграмом та боротьбою із внутрішньою політичною конкуренцією! Він навіть не вміє мислити у таких категоріях.

Яким чином країни втрачають свої позиції у зовнішньому світі? Саме таким! Втрата позицій - це завжди про можливості, які були, але якими не скористалися!

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке соцмережа Sl8:

Стаття на АIN 

Пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

Пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma