Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-29 12:15:26 eye-2 6704   — comment 4

Спільна спецоперація Зеленського та Кремля - нищівний удар по всьому, заради чого загинула Небесна сотня

Дії Зеленського, голови ОПи Богдана, Єрмака, Генпрокурора Рябошапки та міністра МВС Авакова, суддів та прокурорів чітко та ясно показують - вони є свідомими спільниками Путіна. Паризька зустріч насправді були заради цих спільних домовленостей - знищити все те, за що загинула Небесна сотня. Раніше ми могли лише здогадуватися - але тепер ми побачили це на власні очі.

Це не обмін "усіх на всіх". Ми отримаємо значно менше наших, ніж росіяни. Це не обмін "полоненими", бо ми віддаємо не військових, а тих, хто вбивав мирних громадян не на фронті - злочинців та терористів. Мало цього, віддаємо  так, що справа Небесної сотні перестає існувати - тому що Зеленський свідомо наказав знищити її віддавши свідків. НЕ буде ніякого шансу отримати беззаперечні докази проти замовників - Януковича та Путіна. Ми побачили, як в України на сьогодні остаточно знищена правоохоронна система - слідчі та прокурори разом з суддями  повністю контролюються Зеленським та його бандою. І ось це фото дуже яскраво показує, що саме зробила з кожним громадянином України свідома змова Путіна та коміка. Це показує, що будь хто за наказом Кремля може вбивати на камеру у центрі Києва десятки звичайних людей - і він не понесе ніякої кари, бо Зеленський та його шавки миттєво розвалять справу та випустять вбивцю на волю, під "особисте зобов'язання"... Немає нічого гідного у тому, щоб миттєво прогнутися під Кремль та мовчки і швиденько виконувати усі забаганки Путіна. Дуже влучно сказала про це Ольга Лень:

Зараз будуть розказувати, що пішли на важкі рішення, політична відповідальність і бла-бла. Це брехня! Бо пішли на дуже легке для себе рішення - прогнутися під всі умови Кремля. Нічого складного чи важкого тут немає.
Важко було не йти на ці умови і вимагати випустити всіх дві сотні заручників в ОРДЛО і кілька десятків кримських татар. Саме через таку позицію України - віддайте всіх відомих нам в’язнів - і загальмувався свого часу обмін. І наполягати - ось в цьому була політична відповідальність. А в прогибах ніякого подвигу немає. Навіть не знати кого тобі віддають і з‘ясовувати це вже після обміну, то в цьому немає ніякої сміливості.
А політична відповідальність для президента була б тоді, якби він взяв на себе пояснення свого рішення родичам загиблих на Майдані і всьому народу. Якби не нагибали суди на неправові рішення, типу відпустити під особисте зобов‘язання засуджених за теракт на довічне ув‘язнення. Якби свій вплив на суд і прокуратуру застосували до того, щоб розгляд справ беркутні і вирок відбулися до обміну. Це не так вже й важко було. Всього лише переконати суддів проводити розгляд справи не раз на місяць, а щоденно.
І не ховатися за рішенням суду, а самому Президенту взяти на себе відповідальність за помилування всіх цих злочинців.
Капітулянство - це завжди дуже легке рішення і рух шляхом найменшого спотиву. Тому й привабливе для слабких людей. А вся «важкість» тут для Зеленського лише в тому, як обдурити власний народ і спробувати створити враження, що відвертий провал це неабияке досягнення. Так що не треба плутати важке політичне рішення і важку роботу піарників - божий дарт і яєчня то різне.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma