Enigma Enigma

Георгій Тука

2019-09-10 07:30:49 eye-2 3815   — comment 1

Співпадіння? Не думаю.

Співпадіння?..
   Деякі «аналітичні» ЗМІ почали поширювати інформацію про те, що колишній Президент Петро Порошенко «дав завдання» збирати «під знамена» різні радикальні організації (від С14 до «Азова»). Завдання - організація протестного руху восени поточного року.
   Деякі прямо зазначають: «Порошенко дав завдання С14...». Називаються суми від 2000$, які, начебто, вже зараз Порошенко виплачює «радикалам».
   З моєї точки зору, це - гра на випередження.
   Незабаром може відбутись зустріч в «Нормандському форматі», результати якої можуть бути дуже неоднозначними для України.
   Зрозуміло, у тому випадку, якщо Президент Володимир Зеленський не проявить належної принциповості, це призведе до проявів незадоволення і, ймовірно, акцій протесту. Також зрозумілим є те, що протестувати будуть не «ходячі шлунки», а, здебільшого ті, хто на День Незалежності пройшов Маршем захисників України.
   Тож, розповсюджуючи такі плітки, автори «теорії заговору» переслідують дві мети:
- продовження демонізації Петра Порошенка в стилі Лізи Богуцької («Порошенко готовит переворот»);
- побудови асоціативного ланцюжка «протест=Порошенко» (згадайте тези про «марш порохоботів»), що може відштовхнути частину протестного руху, яка не хоче себе поєднувати з постатю Петра Порошенка.
   Такими маніпуляціями давно оволоділи як представники спецслужб, так і політтехнологи.
   Думаю, незабаром можуть з‘явитись «інтерв‘ю» деяких «радикалів», в яких вони будуть розповідати, як до них підходили «люди Порошенка» з подібними пропозиціями. Чекаємо на «викриття».
   Хто в цьому зацікавлений?
   Надто примітивно відповісти - Зеленський.
   Адже, ймовірний протест може відбутись на тлі поступок Росії та Франції в питанні «мир любой ценой». Тож, дискредитація протестного руху вигідна, в першу чергу, саме РФ та кремлівським посіпакам з табору «медведчуків».

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma