Enigma Enigma

Капітан Прайс

2019-10-29 10:28:59 eye-2 3551   — comment 0

Спостерігаю зелене вогнище від авторитетного табору оверполовинки, тому треба поговорити про мову ненависті.

Всі ми можемо радіти пропливаючому трупу нашого ворога, сидячи на березі річки. А можемо говорити максимально негативно і в будь якому ключі про свого ворога. А коли це ще й звернення до нього - нормальна практика. Як можна говорити в сторону Росії позитивно? Як можна говорити до людей, яких ти ненавидиш і вони рахуються твоїм ворогом, тому що роблять все проти твоїх переконань, а тим паче проти твоєї країни??

Я підтримую Маруся Звіробій і Sofiya Fedyna тому що вони емоційно і зі своєї сторони звертались саме до людини, яка рахується ворогом. Хоча Зеленський і Президент, але після його хамського і відверто «пацанського базару» до добровольців, які захищали і зараз захищають Україну - отримав адекватну відповідь у такому ж ключі, в якому він сам же спілкується. І говорить так не на міжнародному і суспільному рівнях, а саме з бійцями, як зі своїми «корєшами» по кварталу.

І відповідь не була погрозою пустити газ, а саме пояснення, що Зеленського бачить частина суспільства не своїм чуваком, а саме ворогом, який не працює в інтересах держави, а грає роль миротворця, що любою ціною хоче домовитись з агресором...

Ще хочу нагадати, що усі Шарійо-Дубінські ніколи не були патріотами, а завжди грали на публіку задля власного піару, рейтингів і самолюбства. Вони ніколи не стануть на захист Держави, тому ще немає яєць, а Альона, яку я знаю багато років, і їх має - точно стане, і давно вже стоїть. Так і в Софії в мене сумнівів немає - такий же менталітет більшості українців з західної України.

Емоційно, грубо, не толерантно, але правильно і відповідно адекватно.

Україна або смерть.
А не мир з балалайкою.

П.С. Смішно про згорівшу хату, про газ на форум де тисячі людей з дітьми, сотні відео з звернення до бариги, а жінки адекватно сказали у відповідь, в такій же манері - погроза життю і здоров'ю посадової особи.
І цей пост точно буде лакмусом і не популярним, бо правда.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma