Enigma Enigma

Gradov

2021-10-28 18:23:15 eye-2 4474   — comment 0

Спробую стулити у єдине, те що у голові.

Яка добра штукенція - інтернет. Завдяки йому Спробую стулити у єдине, те що у голові, поки одна звилина, яка ще залишилась
у голові не стала прямою. З ковідом у лугандонії все добре. Сьогодні багато радіють, коли хтось з родичів помер, але Слава Богу, що не от ковіда. Бо вакцини немає рашен не надсилає, бо там повна дупа. І вони не можуть додати вакцини. Так що йдіть робить щеплення від Грипу. Поки отримали. Через Станицю в Україну тільки з дозволу. Там ковід! А через рашу як? Та сідайте та їдьте, хто вас утримує. Так в Україні Ковід...Та то через Станицю тоді ковід, а через Изварино їдьте, повертайтесь ніхто вас не чепатиму. І головне без пеРходов...будете пердіти, то стягнемо ще за послуги.  То ви на халяву за копійки, а так за гроші і не малі, котрі у луганді залишаються. Бо грошей обмаль. Потрібно брати хоч як. А чому у аптеках ліків немає і нема чим лікувати хворих?- Спасение утопающих- дело рук самих утопающих! Он бачите що Україна витворює? Вже самі німці занепокоєні. Он ще подивіться на УкрВбивць. Скільки вони мирняка повбивали? Розкопки тривають. Он постійно бачите ці обличчя УкрВбивць у газетах, все збирається,... і чекає Україну Гаага.
А оте СБУ що витворює, навіть пенсіонерів питками знеморюють. А вояку у полон забрали, а дитина плаче та запитує, коли Батько повернеться?...( дивний вояка...військовий з цивільним паспортом РФ, а мешкав у луганді...)  Тепер дивись Україно, лугандонія занепокоєна, може гроши за воду, що постачаєш і не отримати...так що мешканці лугандії радійте, що самі не потрапили у полон! І поки тікають до роssии йдіть працюйте. Не хникайте, що роботи немає. Усі розбігаються...Вибачте важко якось тиснути на клавіатуру, тож краще додам скріни про життя у лугандонії. Навіщо? Та може кому цікаво буде? Я ж постійно слідкую за подіями і в Україні і у Світі...і у тимчасовій лугандонії теж.
 
 
 
 
 
 
 
 
...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma