Enigma Enigma

Raul

2019-10-18 08:24:10 eye-2 13   — comment 0

Старий фейк = новий фейк (логіка сепаратистів)

Не є новиною, що терористична організація так звані «ДНР/ЛНР» завжди діяли та діють «під егідою» ФСБ. І зараз, зокрема  з метою дискредитації Збройних сил України та української влади під час проведення місцевих виборів за українським законодавством і формулою  «Штайнмаєра» вони займаються створенням фейків.
 
У мережі Інтернет виявлено відео, яке має всі ознаки постановочного. Зняте воно терористичною організацією «ДНР/ЛНР». Але що цікаво, вказаний контент вже раніше розміщувався ще 25.04.2015 року користувачем «Валерий Фомин» на каналі відеохостингу YouTube під назвою "Каратели Азова. Распятие" (https://youtu.be/ntxaBs_gL-s) із відповідним описом до відео, що нібито бійці добровольчого полку "Азов" розправляються із полоненим ополченцем».  При цьому автором відео в описі наведена група у соціально-орієнтованій мережі «ВКонтакте» під назвою «Сводки от ополчения Новороссиии».
Цього ж дня, на каналі "Inside Ukraine" відеохостингу YouTube за посиланням https://youtu.be/hxbMi1bg2eQ, розміщено відео під назвою "Распятие и сожжение сепаратиста. - Фейк", у якому наведені ознаки, що зазначений відеоматеріал містить характерні риси, що свідчать про його постановочний характер. Так, актори, які відіграють ролі українських військовослужбовців, використовують російські vjdys pdjhjnb та окремі слова (русизми), при цьому, вони здійснюють такі безглузді маніпуляції як обмотування рук клейкою стрічкою та прибивання їх до хреста тощо. Актори, що відіграють ролі жертв тортур кричать не дуже правдоподібно. Також військова форма, у яку вдягнені особи на відео, не відповідає стандартам українських підрозділів та має шеврони, що не використовуються бійцями "Азова". До того ж, актори у відео називають "Азов" батальйоном, що також не відповідає дійсності, оскільки підрозділ з вересня 2014 року є полком Національної Гвардії України тощо.
Очевидно, що через підконтрольні ФСБ так звані міністерства інформації ДНР та ЛНР планують запустити серію «вкидів» по порушенню Україною режиму тиші. Але коштів на створення нових «шедеврів» у них немає, давно витрачені на пияцтво та розваги. Тож планують запускати старі фейкові відео, як нові.
Варто зазначити, що російські пропагандисти неодноразово знімали подібні "фейкові" відео-сюжети про розп’ятого хлопчика у Слов’янську, а також про нібито штурми жилих районів Донбасу та нібито знущання над місцевими мешканцями військовослужбовцями ЗСУ та інших військових формувань України з метою їх дискредитації та залякування цивільного населення.
Радує, що свідомі люди розуміють безглуздість діяльності так званих ДНР/ЛНР, адже мир на території було досягнуто за будь-яких умов.
 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma