Enigma Enigma

BlackPR

2021-12-06 18:53:46 eye-2 4215   — comment 2

Степ Кіммерійський. Частина з книги. Передмова

 

 

Передмова

 

 Близько трьох тисяч років тому на світову історичну арену вийшов військовий Кіммерійський Орден. Вирішивши зібрати воєдино всі Краї першої на землі держави - федеральної імперії Аріана Веджа (Арійський Простір), Орденці вдерлися до Передньої Азії, зтираючи на млосний порох держави, що зрадили не тільки світ ар'я, але й культ Сонячного Бога - Батька Сварога. Вогнем і мечем пройшлися ар'я - Орденці по азійськіх Краях, круто змінивши політичне життя Ассирії, держави хеттів, Пелазгії - Палестини, грецьких і фінікійських міст - полісів середземноморського побережжя.

 Але спочатку Кіммерійський Орден знищив головні кубла чорних культів на теренах, прилеглих до Серця Аріани - Лівобережного Степу. Правий берег Дніпра, як і за п'ятсот років до того, до самих Карпат покрився смердючим димом від багать, в яких спалювали трипільських чаклунів й жерців чорних культів. Палали храми бузувірських псевдобогів; дотла згорали селища, де  навчалися майбутні жерці і чаклуни.

 Саме про той період розповідає ця книга. Все, що може здаватися казкою – було реально. І зараз, на межі двох епох, актуально як ніколи. Наш світ - не єдиний на Землі, і відвідувачі з інших світів тут були завжди. І майже  завжди вони  були ворогами  людей.

 

 Про боротьбу Кіммерійського Ордена з чорною заразою чаклунства розповідає ця книга, в якій ритуали, гімни і звичаї ретельно відновлені й подані в початковому вигляді. За винятком тих випадків, коли навіть просте прочитання ритуальних фраз може зруйнувати тонку перешкоду між світами, впустивши в наше вимірювання огидних і мерзотних чудовиськ з інших світів, світів нелюди й нечисті. Це - перша книга про великі справи Кіммерійського Ордену.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma