Enigma Enigma

BlackPR

2021-12-10 23:55:38 eye-2 4207   — comment 0

Степ Кіммерійський. Уривок з книги

Як з'явилася річка Вуж.

Берег річки був покритий на превеликий подив свіжою зеленою травою. Як повідомила Беркана, річка називалася Вуж - саме вона була пов'язана в легендах з Чорною Змією Вали. Коли табір на заливному лузі був розбитий, їжа приготована і дружинники розсілися у казана, Беркана повідала їм стародавню історію. Вона вправно орудувала ложкою і ні на мить не замовкала. Дозорців вирішили не виставляти - вовчиця Гелла, крук Рам і рись Тана цілком вправлялися з караульною службою.

            - Після того, як ваш герой Індра вбив матір Чорної Змії Вали, Врітру, після того, як він звільнив Валу і розколов цю істоту ваджрою, Чорна Змія Вали зачаїлася в болотах Мертвого лісу. Одного разу вона полетіла до порогів Синда - у нас його називають Данапер. Але Індра перехитрив її, сховавшись в засідці поблизу Коростеня. Коли Чорна Змія Вали  пролетала над ним, він метнув в неї ваджру, але трохи схибив і потрапив не в серце, а в голову. Оглушена, Чорна Змія Вали  впала на землю, проте швидко опам'яталася. І доки Індра шукав свою ваджру, сховалася. А річка Вуж - це і є відбиток тіла Чорної Змії Вали. В нашому світі дуже мало місць, де вона хоч би просто сідала на землю - а тут таке! Жерці Триполіани по вказівці Верховних Чаклунів Триполі і Стигії заклали на згадку про падіння Чорної Змії Вали  - святотатства, зчиненого Індрою - храм Вали, Чорний стан. З цього храму і виросло селище чаклунів Коростень, короста її задери!

            - Скажімо, це село не короста задерла, а вогонь пожер, але все одне - добре! - Інгвер ретельно обтер ложку і засунув її за халяву чобота, замотавши в шматок білої полотнини. Тим часом сонце сіло. В небі почали з'являтися найяскравіші зірки.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma