Enigma Enigma

Андрій Литвинов

2023-11-12 17:59:03 eye-2 3245   — comment 0

Стосовно заяв профффесора Фаріон І.Д.

Доброго часу доби!!

Це мабуть буде мій останній допис на цій платформі. Я просто не знаю, як там буде далі.

Отже минуло кілька діб із різними відео, ви його всі мабуть вже бачили та чули, там де Ірина Фаріон висловлюється щодо військових нацгвардії полку"Азов".. Я довгий час був підпискником ( фоловером ) YouTube-каналів Ірини Фаріон  і певний час, довго це будо поважав її думку. https://www.youtube.com/watch?v=mqt-jSxTtxg  НІ я особисто до Фаріон.І,Д, не маю відношення, ми не родичі.

Однак.Якщо Ви. Я хочу вибачтися за слова Ірини Фаріон по відношенню до воїнів ЗСУ, і та зокрема полку "Азов", які були у Маріуполі.  Приношу свої щирі вибачення!!!!

Я хочу вибачитися перед тими,  хто вважає, що Ірина Фаріон розколює суспільство. Приношу свої щирі вибачення!!!

Я хочу вибачитися перед батьками нацгвардійців, яких Ірина Фаріон облила брудом. Приношу свої щирі вибачення!!! 

Я хочу принести вибачення, за ганьбу, яку завдала Фаріон І.Д,  Націона́льний університе́ту «Льві́вська політе́хніка»  та  в якому працює Ірина Фаріон. Я закінчував інший ВНЗ, а не Націона́льний університе́т «Льві́вська політе́хніка», але всерівно. Я приношу свої щирі вибачення!!!

Я приношу свої щирі вибачення за те, що не поставив Фаріон Ірині Дмитрівні запитання раніше, які я опублікував і на фейсбуці, і в її YouTube-каналах.

МЕНІ дуже шкода, що Фаріон . І. Д, повелася некоректно, нетактовно і просто по-хамськи по відношенню.

 

P.S.  "Єдність перемагає у війні, панове" ( магістр-джедай Шаак Ті )

У подальшому Ви можете знайти мене на платформі Discord.com.  https://discord.com/channels/1058466360344186910/1058466360818147422 або ж на сторінці ФБ http://https://www.facebook.com/profile.php?id=100069949274863  ( якщо забажаєте зв'язатися зі мною)

На цьому у мене все. Бережіть себе!  Добраніч! Нехай щастить і будьте здорові!!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma