Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-18 12:04:14 eye-2 54   — comment 20

сценарій розвитку подій

як відповідь одному потріоту. 

Звиняйте що втрутююсь. Я НЕ проти НАТО та ЕС. Навпаки. Я ЗА те щоб нас прийняли в ці поважні контори ,на РІВНОПРАВНИХ умовах. Не як жебраків чи окраїни ЕСу а як повноцінної країни. Окраїною ми вже були. У росії.

Тепер можемо стати ще й окраїною Заходу. Бо саме так виглядає його спроба,рулити нами у випадку з ОРДЛО. Це політичний футбол де слабким грають всі кому не лінь. Знаєте коли він скінчиться? Коли ми покажимо зуби. Буде це примірно ось так.

Наприклад - якогось дня(я) , якась з країн ЕСу чи навіть НАТО , позариться на нашу територію,як росія. Бо вона НЕ охороняється. Як не охоронялась до 14 року ,зі Сходу. Бо ми ,колективна Україна, перекинули усі свої війська з Заходу на Схід, повіривши новим друзям. Бо забули що в геополітиці друзів не буває. Бо не бачимо як ведуть себе турки чи поляки. Або не пам'ятаємо як повела себе Румунія , з нафто-шелфом України та як на це реагували на Заході. Бо ідіоти. Тому ,дуже легко ,навіть росія, може спровокувати захоплення любої території і за Сходу. Наші дії? Вони будуть імпотентними. Бо,де факто ми союзники тощо. Саме так перевіряють слабкого,перед тим як розшматувати. Якщо він не ощериться. Як може ощеритися Україна та чим? Тільки ударом.

Бо якщо росія побоялася нападати повноцінно на нас в 14 році, бо НАТО був ЗА нас, а свого часу і Захід вів себе цілком стримано ,по відношенню до нас,бо росія теж ,нас вважає своєю зоною впливу-тому ми як би під прикриттям з обох боків. Були. Тепер ми це прикриття втратили. Росія розуміє що нас вона цілком не ковтне,тому може закрити очі на західну інтервенцію. Як вам такий сценарій дій,панове?

Щоб зрозуміти його ймовірність,достатньо подивитися на сучасну Сирію та що там відбувається. В нас майже така сама ситуація. Якщо ми не зміцнимося зсередини та не розгорнимо свої війська в усіх напрямках одночасно. А - головне,якщо не згуртуємося. Береженого і Бог береже.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma