Enigma Enigma

Vadim Omelchenko

2021-11-02 13:10:10 eye-2 3802   — comment 0

Стягування Росією військової техніки до українських кордонів виявилось фейком – ГУР МОУ

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони не підтвердили інформацію про нарощування російських військ поблизу державних кордонів України, – інформує пресслужба Міноборони.

«Станом на 1 листопада 2021 року додаткове перекидання російських підрозділів, озброєння та військової техніки до державного кордону з Україною не зафіксовано. Найбільш вірогідно, що оприлюднені у ЗМІ та мережі Інтернет факти нарощування угруповань збройних сил Російської Федерації на українському напрямку є елементом спеціальних інформаційно-психологічних дій, та по суті є плановими заходами у рамках переміщення військ після завершення навчань».

Авторитетне американське видання The Washington Post 31 жовтня оприлюднило статтю про загрозливе збільшення кількості військових підрозділів, озброєння та техніки поблизу кордонів України. У статті також зазначали, що нинішні маневри викликали серйозне занепокоєння в урядових колах США та Європи.

Можливо, таким чином російська сторона виразила своє глибое занепокоєння та стурбованість через той факт, що 26 жовтня українські військові вперше застосували розвідувально-ударний безпілотний комплекс "Байрактар".

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma