Enigma Enigma

andriy98

2020-06-10 12:37:04 eye-2 400   — comment 0

Сучасні бетонні сховища для боєприпасів

Для безпечного збереження боєприпасів і уникнення надзвичайних ситуацій на військових складах, Міністерство оборони будує надійні бетонні сховища і запроваджує цілодобовий централізований моніторинг.

Сучасні надійні сховища — це величезні бетонні саркофаги з потужними діагональними укріпленнями, які можуть гасити вибухову хвилю. У бюджеті на це передбачені суттєві суми. Сховища вже будуються на території складів. На певних об’єктах мова йде про 10-30 таких «коробок». Будівництво сховищ забирає можливість фізичного несанкціонованого доступу до боєприпасів.

У відомстві «вивчили уроки минулого», вдосконалюють систему охорони на місцях і запроваджують цілодобовий централізований моніторинг усіх військових складів.

Охоронний периметр складів повинен мати цілодобове відеоспостереження, мають бути вежі, постові, патрулювання, обхід зовнішнього та внутрішнього периметрів. Також велика надія покладається на єдиний центр моніторингу, з якого можна вести цілодобове централізоване спостереження за всіма об’єктами. Зараз система централізованого моніторингу вже запущена у тестовому режимі на частині складів.

За роки незалежності в Україні сталося понад два десятки надзвичайних ситуацій на військових складах. Пожежі та вибухи завдали збитків на мільярди гривень, були загиблі та поранені.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma