Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-21 09:32:44 eye-2 3935   — comment 1

Суд Зеленського не дозволив заарештувати росіян, що винні у нападі на українські кораблі у Керченській протоці

Для слідчої судді Тетяни Левицької з Шевченківського районного суду Києва виявляється "мало доказів" того, що  росіяни напали та захопили українські кораблі у керченській протоці - тому вона не дала дозвіл на їх арешт.

Тобто відео, де російські кораблі таранять українські, свідчення моряків - це "мало доказів" для суду зеленського-портнова. Що ж - очікувано. Очевидно, що при владі Зеленського росіяни командири російських кораблів "Дон" і "Суздалец" Олексій Саляєв і Сергій Щербаков, "прикордонники" ФСБ у Криму Андрій Шеїн та Олексій Шатохін можуть почувати себе спокійно. Двоє поранених українців при штурмі та обстрілі з гармат наших кораблів, полон 24 моряків та 250 мільйонів гривень збитків внаслідок повністю розграбованих кораблів - все це за Зеленського буде безкарно.

Для довідки суддя Левицька одна з суддів у справі Бузини, має дуже ворожу позицію до українських патріотів, відома тим, що не змогла пройти психолога при тестуванні та за рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів мала бути давно вже звільнена. Але очевидно, що якості цієї судді, яка за висновками психолога "не вміє відстоювати свою позицію, може відмовитися від виконання важкого завдання та не завжди дотримується задекларованих цінностей" - дуже влаштовує владу Зеленського. Нагадаю деталі тих подій у Керченській протоці Хронология - до момента открытия огня россиянами

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma