Enigma Enigma

Сергей Юрченко

2020-06-01 15:56:16 eye-2 2747   — comment 0

Судді Мар`їнського райсуду Донеччини, причетному до рейдерського захоплення нерухомості у столиці, повідомлено про підозру

Судді Мар`їнського райсуду Донецької області повідомлено про підозру у сприянні рейдерському захопленню столичних об’єктів державної, комунальної та приватної власності. Служба безпеки України встановила, що внаслідок дій посадовця відбулось незаконне відчуження майна на понад 164 мільйони гривень.

Міжрегіональну групу рейдерів, до якої причетний суддя, співробітники СБУ викрили в серпні 2019 року. До угруповання також входили представники судових органів, адвокати та колишні працівники юстиції. Використовуючи підроблені документи та ключі доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, зловмисники здійснювали незаконну перереєстрацію власності. Загалом вони встигли завдати збитки державі та бізнесу на майже півтора мільярда гривень.

Зокрема встановлено, що суддя Мар`їнського райсуду головував у справі про відчуження будівлі для паркування у центрі Києва. Знехтувавши процесуальними нормами, він постановив відібрати у законного власника приміщення площею 226 квадратних метрів.

Наразі судді повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1, ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення) Кримінального кодексу України.

Раніше Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою шістьом його спільникам.

Викриття злочинної схеми проводилося спільно з Київською місцевою прокуратурою № 7.
 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma