Enigma Enigma

Тарасенко Анатолій

2021-12-17 08:56:57 eye-2 4004   — comment 1

Суддя помилився? Ні, це сумлінний рашиський суддя

Поясню нашу велику помилку

Мова йде про рішення якогось судді в раші, який написав скільки поглинають грошей і їжі окремі райони луганської і донецької народної республіки.

Це ми вважаємо їх рішення якимсь самовикриттям і зашкваром. Все  —  не так.

Вуси там зараз відбиваються від питань про військовослужюовців і їх кількість на Донеччині, а ми з дитячим захопленням плескаємо у долоні герою-судді, який … Який що?!

От і поясню.

Там існує добре організований і добре змащений механізм правосуддя. Пишу без лапок, адже це визнана міжнародною спільнотою система органів та організацій, які розглядають звичайні злочини. Подивіться на цей процес і отримайте правдиву відповідь на питання про “помилковість” чиїхось рішень.

Крадіжка. Хтось у когось щось поцупив. Потрібно розслідувать цей факт? Потрібно. Хто в раші цим займається? Слідчий комітет. Хто його очолює? Бастрикін. Він може помилитись? Ні. Відповідь на одне питання вже знайшли. 

Отже, слідчі встановили щось, що варте винесення вироку судом. 

Тепер вступає в діло прокуратура. Може прокурори РФ можуть помилитися, обвинувачуючи когось у банальному правопорушенні? Відповідь очевидна.

Таким чином, плід багатьох мізків і рук, заточених на виконання лініїпутіна був запущений до чергового ща-бля їх правоохоронної вежі  —  суду.

Тут і розгорілася драма, яка закінчилась відомим всім, але вже заблокованим рішенням судді.

Але ж там існує ще й адвокатура! От вона і шепотіла (бо вголос там це говорити не можна), що ашипка вишла, що ніякого ДНР і ЛНР не існує, що солдатики не можуть їсточки державне на чужій землі, що раз Путін каже, що іхтамнєт, то він же не може помилитись?! Адвокати першими озвучили думку офіційного рупора кремля, та хто ж їх послухає…

Виникає питання: так як же так?! Як могло бути обнародувано таке зізнавальне рішення, яке протирічить мінським угодам, різним норманським форматам і будапештським меморандумам з відеоконференціями путінбайден?

А от тут і знаходиться місце, де їх собака зарита.

Справа в тім, що існує дві “правди” в раші: одна правда для своїх і інша “правда”  —  для всіх інших.

Я  —  про їх правду. Без лапок. Без жартів. Реальну.

Так у рішенні все так і написано, як це для внутрішнього споживання і передбачено.

Покарати того, хто шкодить армії-визволителю. Чи виконана ця задача? Сто відсотків.

Розслідувати злочини на землях імперії. Чи виконана ця задача? Блискуче.

Судовим рішенням закріпити у свідомості і підсвідомості правоохоронців, суддів, адвокатів, політиків, громадян живих і ненароджених просту істину: расіянігдєнєзаканчіваєца. Чи виконана головна задача? Дайте самі відповідь.

Для їх внутрішнього споживання  —  це вишенька на тортику сучасної політики. Адже всі ті, хто створив це чудо юриспруденції будуть нагороджені і всіляко підтримані. Всі. Без винятку. Навіть адвокати, які не посміють написати, що бастрикінці сфальшували накази МО про постачання армійських делікатесів для тисяч відпускників.

Така вона зараз, рашапутіна.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma