Enigma Enigma

Olga Horoshkovska

2020-06-10 07:25:10 eye-2 3226   — comment 0

Судові засідання у справі МН17

9 червня у судовому комплексі «Схіпхол» на п’ятому судовому засіданні у справі МН17 нідерландські прокурори представляли свою позицію та розповідали деталі розслідування.

У залі суду були присутні судді, нідерландські прокурори, адвокати Сабіна тен Дуссхате та Баудевейн ван Ейк з нідерландської юридичної фірми Sjöcrona Van Stigt, які представляли інтереси одного з підозрюваних - підполковника Олега Пулатова.

Прокурори опрацювали усі можливі версії знищення літака рейсу МН17, а саме:

- збиття літака винищувачем (з огляду на дані радарів у момент катастрофи літака 2014 року, які РФ надала міжнародному слідству, у той час у цьому районі не спостерігалося літаків-винищувачів);

- вибух на борту (характер пошкоджень МН17 і знайдені елементи, що мають особливу форму, доводять, що версія є неправдоподібною. Крім того, знайдені елементи у формі метелика свідчить про те, що Boeing-777 «Малайзійських авіаліній» був уражений саме ракетою з «Бука»);

Таким чином, нідерландські прокурори перейшли до детального розгляду матеріалів, які вказують на те, що малайзійській літа знищив «Бук». Було представлено фото та відеодокази, на яких зафіксовано транспортування зенітного ракетного комплексу «Бук».

У той же час російські ЗМІ розпочали активно поширювати свій антиукраїнський наратив, а саме: нібито нідерландський прокурор Тейс Бергер заявив, що Київ передав міжнародним слідчим для вивчення катастрофи рейсу MH17 тільки вторинні дані з радарів, акцентуючи увагу на тому, що суд нібито не дочекався даних від України.

Ну хто ж сподівався, що РФ безапеляційно прийме обвинувачення?! І це не кінець! Чекаємо на нові «сенсаційні» подробиці від російських політтехнологів!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma