Enigma Enigma

Роман РЕВЕДЖУК

2019-11-05 16:19:18 eye-2 3233   — comment 0

#СУДОВИЙ_РОЗГЛЯД_ПЕРЕНЕСЕНО

Роман Реведжук з Roman Revedzhuk.

23 жовтня о 19:06 · 

#СУДОВИЙ_РОЗГЛЯД_ПЕРЕНЕСЕНО

Щодо справи за моїм позовом до тимчасово народного депутата Олександр Дубінський. Розгляд перенесено на 18 листопада о 15:30 год.

Як відомо попереднє рішення у першій інстанції було на мій погляд чистим фарсом. Коли позорисько у судовій мантії на прізвище Оксюта з Солом'янського суду створивши правовий прецидент, він вивалив любов до "волохатої дупи коломойського" у предмет судового рішення та прикрився Іменем України. Г.а.н.д.о.н.

Далі Апеляційний суд м. Києва відкрив провадження. Але тимчасово народний депутат написав Відозву, у якій прямим текстом хоче вплинути на Суд і понтується тим, що він народний депутат(див.2 стор.відозви). Отакий він представник партії Слуга Народу у всій красі Дмитро Разумков у Вас певно такими гордяться. :-)

Доречі, коли подавали клопотання , були здивовані до нечуваного з адвокатом Юлия Семенчук. Виявляється, Суд не приймає на електронну пошту жодних клопотань, окрім тих, що по кримінальних провадженнях. Ми подумали, якесь ноу-хау законодавче. Але нам сказали просто, якщо ви не в Києві, то шліть нам клопотання факсом. П-покращення.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma