Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-12-19 05:50:24 eye-2 51   — comment 25

сумний піст

Мабуть -спікером Ради буду я. Переглянув свої дописи ,не думав нічого писати. Хто в нас тільки не спікерував. Ось зустрів свій допис про Гордона -що ,мабуть , буде спікером Ради. Подумав- гарний піст намальовується!

Ось ,пишу. Хто в нас тільки не був спікером! А ще хто тільки не буде! Їх буде безліч. По черзі. Хто завгодно. Ну там - хай буде -Гордон, Допа нехай теж, Буде. А чому б і ні. Нехай і Гепа буде. Теж славний чоловік. Ще  Шуфрич,говіркий.

Хай будуть і пара націоналістів. Для балансу. Мосійчук,наприклад. Теж страждав. Вболіває.

Ну і Президенти теж потрібні. Нові. Хай це будуть нові люди. В політиці. Наприклад Беня Коломойський. Чи Палиця. 

Але останнім спікером,напевне, буду - Я. Коли країну перетворять на такий собі смітник. Як всі натворять своїх чудес, напрактикуються,у волю. Поексперементують.

Сядим ми серед великого поля. Засміченного. З обрію до обрію. Від Сяну до Дону. Величезна така собі - свалка. Звалище,по українські.

І скажу я річ. Ну,що,гражданє пасажири,скажу я на суржику. Приїхали? Навоювались,начубились,нагомонілись.

Наексперементувались в волю. Гайда до роботи. Поки нас не зачистили ... бульдозером. Сусідні держави.

І почнемо з азів. З прибирання. Я ж двірник. Все що я вмію,так це - прибирати за усіма. Срачі та смітники.

Правда і в це я не вірю. Бо ті хто залишаться , неспроможні вже будуть і мітли тримати. Не по феншую їм. Сміття мести то не панське діло. Панське діло тільки - срати. Срати вміють всі. А прибирати повинні невдахи. 

-----------------------

До чого цей пасаж. Та ні до чого. Просто так. Щоб написати щось. Але настрій такий що хочеться сказати , як в тім -кіні, про Івана Васильовича. Де "потерпілий" каже - Ну і дом,то грабят,то оскорбляют... Ну ви зрозуміли.

Всі святі. Та чесні. Тільки ніде проби ставити, як на тім "потерпілому", в якого вкрали ; три магнітофони, три-портсигари,три костюми...замшеві.Теж -три. 

І ,головне, усі вірять у власну непогрішимість! Клянуться! Мамой клянусь. Не виноватая я.

І всім треба -бистріще. - Куй железо не отходя от касси! Як завіщав радянський кінопром. Всі цитати звідти. В точку. Людину нічого не змінить. Дурне,жадібне,брехливе. З янгільським обличчям. Хоч вікону малюй.

Гомо совєтікус. Человєк -совєтской епохі. Відрізняється особливою брехливістю,бажано в очі. Та ідіотизмом. Сталін зробив.

Інших націй переліковувати не буду,не моя справа. Нам би в своїй розібратися.Вистачить на вік. Та й там не все по феншуЮ. Америка з своєю демократією,як циган,за писаною торбою, Китай ,з брехливим комунізмом, Німетчина,як жертва гітлерізму,та Ізраїль,як взірець побудови ніцій. Всі брешуть. По своєму. 

В усіх хтось-щось вкрав. Бажано - три,навіть чотири. Чотири кінокамери,чотири портсигари.Срібні,позолочені,сам бачив! Маамой клянусь.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma