Enigma Enigma

Marika

2019-12-28 21:23:12 eye-2 2802   — comment 0

Свіжі квіти

Він пам’ятає все, що її стосується. Для чого йому це, якщо вона випадкова і не відомо, чи знову зустрінуться?

,, Якщо дарувати квіти, то тільки свіжі, інакше не бачу змісту!" Сказана фраза за горням чаю в ліжку глибоко засіла в його пам'ять. Це як в автошколі вчать дорожні знаки : « Увага! Небезпечна ділянка дороги». Квіти мають бути свіжими - тепер це закон. Випадкова репліка незрозумілої йому жінки стала законом вибору квітів, які він і так рідко кому дарує.

На днях вона світу презентувала виставку. Він похапцем купував букет. Не знав, які квіти вона любить, та пам'ятав : мають бути свіжими. Напевне, це логічно, а по факту- випадково, та ним подаровані квіти стояли у вазі довго.

Дні йшли, дні минали. Багато в його житті було інших, яких він і не згадує. Знову зима. Він нишком святкує свій день народження далеко від дому. Не завжди хочеться його відзначати... Зима - це час його самотності. Це вже другий закон життя: зиму він має перезимувати сам.

На Різдвяні свята поїде до батьківської хати. Новорічна ялинка нагадає давно забуту своєрідну жінку, яку не помітиш у натовпі. Ту, яка приходить до нього зимою, щоб зігріти. Читає її пости в соціальних мережах, коментарі під її фотографіями. І все частіше буде себе питати, чому згадує дивну, ту, яка не вміє мовчати. Ту, яку боявся на пероні поцілувати. Ту, яка любить нічне місто, що горить вогнями. Він згадує її, коли знаходить нові панорами. Згадує ту, з якою ввечері гуляв у парку, коли зима мела снігами. Ту, яку запросив на десерт не в кафе, а до себе додому. Пам'ятає, як вона роздивлялась розписи на каміні в його кімнаті, переглянула на полиці всі книги, до яких усім попередницям було байдуже. Пам'ятає її улюблений фільм, який додивлялись зранку, бо має дурну звичку - завершувати все розпочате. Не може зрозуміти, що його в ній зваблює. Чому після дивної він завжди на фарті. Чому випадкова залишає сліди на його життєвій дорозі, що вітри їх не можуть змести і дощі не можуть перетворити на болото.

Його невелика кімната - її фортеця. Там дуже мало меблів , але так багато тепла та тиші. Де він бере ті лампочки, що світять так, якби мали вмирати. І все це разом з ним набуває магії. Ночі з ним завжди гарячі, та ранки повні прохолоди. До останньої хвилини буде спати, потім вічно поспішає – земля тоді горить під його ногами. Вона ненавидить ті вічні ранкові марафони. Одягається і чекає, коли він спитає, чи готова. Можливо, колись буде довго в ліжку з ним лежати, бо йому не треба буде у справах гнати. У них різні життєві кредо. У нього бізнес, гроші, комфорт -усе для себе , а в неї все для інших. Такі дороги ніколи не зможуть в одну злитись.

Її слова змушують його замислитись. Його поради завжди працюють. І з ким би він не зустрів весну і не провів літо, зимою він буде чекати на прихід особливої, щоб наповнити її життя квітами, а своє - змістом.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma