Enigma Enigma

Sergiy Tsyhipa

2019-12-19 10:23:47 eye-2 430   — comment 0

Святий Миколай, як остання надія на звільнення побратимів

Що написав я листі Святому Миколаю?

Попросив, аби він у наступному році повернув додому з рашистсько-сепарських в'язниць наших побратимів Сергія Глондара та Олександра Корінькова з 3-го полку спецназа ССпО й Сергія Іванчука та Івана Дєєва з "вісімки". Про них писав тут - "Про забутий на війні спецназ"

А ще "Ріфмастера" Андрій Антоненко з Командування Сил спецоперацій та його "подільників" у шитій білими нитками справі по вбивству Шеремета.

Міністерство Авакова на усліяких брифінгах переконувало громадськість в тому, що Андрій переховував в квартирі міну МОН-50 та ще й телефонував родичу, аби той виніс "цю штуку з дому" поки не почався обшук.

Потім поліціянти радісно відзвітували, що цю "зелену штуки" знайшли і що це міна! І пішло поїхало. Нас "балакучі голови" в поліцеських погонах почали переконувати, що це ай-яй-яй яка сурьозна справа. Верещали: навіщо музиканту бойова міна в хаті?!

А цей ларчик відчивнявся просто. "Ріфмастер" ніколи з цього не робив таємниці. Бо, по-перше, ця "зелена штука" присутня на тітульному фото, де Андрій позує для привітання з Днем сержанта біля всього свого снарядження. А в лівому куті внизу можна побачити і горезвісну "монку". 

А, по-друге, (і це головне) - це всього-навсього макет МОН-50 і подарували його "Ріфу" після одного з виступів з концертною програмою "на нулі". Ось і вся таємниця слідства. 

Чи попросять вибачення "аваковци" за такий наклеп? Навряд чи. Не вірю а ні Авакову, а ні його підлеглим!

...А якщо Святому Миколаю буде потрібна допомога "вовкулаків", то він може завжди на нас розраховувати.

Особисто ж мені нічого не треба, в мене і так все є - родина, друзі та робота.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma