Enigma Enigma

morozova

2019-10-30 08:47:24 eye-2 11   — comment 5

Тебе це також стосується

На мою думку, актуалізація феномену знецінення відбулася тоді, коли стало неможливо заперечувати наявність впливу соціальних конструктів на життя кожного з нас. Коли почали поставити питання типу: "Чому саме треба це робити?", "Що таке "норма"?" та інше.

Проблематика вивчення та дослідження знецінення полягає у сенситивності теми та особливостей персони, яка продукує та стикається із ним. Тому, на мою думку, через велику роль людини (характеру, бекграунду, якостей тощо), причини та наслідки знецінення складно передбачити . Тож, наступні статті, хоч і матимуть теоретичні напрацьовки, але я не претендую на репрезентативність та валідність усіх моїх  висновків.

Перш за все, треба зазначити декілька моментів:

1. Говорячи про знецінення та приводячи його приклади, треба бути об'єктивною. Будь-яка оцінка знецінення (це не тавтологія) може призвести до знецінення знецінення (це також не тавтологія). 

2. Треба завжди пам'ятати, знецінення — це механізм психологічного захисту. Це не є ок, у загальному сенсі. Із ним треба боротися, виявляти причини за допомогою саморефлекції власних дій, актів інших людей.

Це основні моменти, на які треба бути звертати увагу. Я буду повертатися до них, робити ремарки, приводити приклади із власного життя тощо.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma