Enigma Enigma

Oleg Khanenko

2019-11-22 09:47:21 eye-2 2572   — comment 0

Телемедицина в дії: амбулаторії Хмельниччини впроваджують сучасні технології

 

 

Мешканці великих міст можуть собі дозволити якісну медицину у будь-який час. Між тим, сільські мешканці, які складають 30% населення України, потерпають від нестачі досвічених лікарів та умов для повноцінного лікування.

Щоб змінити сумну статистику, урядом було впроваджено реформу сільської медицини. Головна інновація — це телемедицина, що дозволяє дистанційно та своєчасно діагностувати захворювання. Такий метод в першу чергу націлений на боротьбу з поширеними в Україні серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, цукровим діабетом та дерматологічними хворобами

Втім, щоб запровадити телемедицину, в амбулаторії має бути якісний інтернет та сучасне обладнання. Поширенню реформи в селах активно сприяє Укртелеком. Нещодавно завдяки інтернет-провайдеру одразу 5 амбулаторій Хмельниччини отримали швидкісний оптичний інтернет, який дозволяє їм користуватися телемедициною

Амбулаторії у селах Святець (Теофіпольський район), Війтівці (Волочиський район), Лісові Гринівці (Хмельницький район), Новокостянтинів (Летичівський район) та Пільний Олексинець (Городоцький район) Хмельниччини тепер можуть користуватися комплексом дій, технологій та заходів, що дозволяють отримати доступ до медичної допомоги та послуг у випадках, коли відстань є критичним чинником. Для цього Укртелеком реалізував у цих селах проєкти для підключення новозбудованих амбулаторій до оптичної телекомунікаційної інфраструктури. Сучасні медамбулаторії – це новий стандарт у наданні первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Рішення Укртелекому дозволяє медикам користуватися всіма можливостями сучасної телемедицини, а сільським мешканцям — отримувати якісне лікування. Надійний оптичний інтернет на швидкості 100 Мбіт/с – оптимальний варіант для забезпечення потреб амбулаторій.

Загалом оптичним інтернетом від Укртелекому зараз користуються більше ніж 380 медичних закладів по всій Україні.

 

 

 

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – одна з найбільших телекомунікаційних компаній в Україні, що пропонує своїм клієнтам у всіх регіонах країни практично всі види сучасних телекомунікаційних послуг за єдиним рахунком. Укртелеком –  лідер серед провайдерів фіксованого інтернету, що має найширше покриття.

Оператор реалізовує масштабні проєкти щодо розвитку і модернізації мережі, які передбачають заміну мідних кабелів оптичними,  розширення  географії  послуг – щороку оператор будує тисячі кілометрів оптики.

З 2013 року ПАТ «Укртелеком» приєднався до  бізнесів SCM

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma