Enigma Enigma

dvornik_patriot

2020-06-24 04:23:31 eye-2 40   — comment 1

Темка, воз-нікла.

Чи можна женитись проти волі нареченої? Всі знають що ні. Але женяться. Тема цікава. Не спішіть переключати. Є три способи женитись. 

Силою. 

По любові.

Та силою розуму.

Перший відпадає. Бо це вже насилля. Якщо народ(наречену) женять насильно то це вже гвалтом зветься. 

Якщо - по любові (другий спосіб) то це прекрасно. Гармонія!

Але всі чомусь обирають третій спосіб. По розрахунку. Тобто - розумом. Вірніше - хитрістю. Дириловим. 

Самі собі щось вигадали, в народу не спиталися. Народ дурнуватий,вірить в старі байки(ватний) а тут женитись ,конче закортіло. Ось і вигадують нові байки щоб наречену(народ тобто) женити зненацька. Наобіцявши цяцянок-обіцянок,або взагалі нічого,сомовільно вирішивши,для себе , з купкою друзів - що народ саме від ЇХ дій торчатиме.

-----------------------------

(далі комент) 

dvornik_patriot 24 Червня 07:04 Сергeй Делін 0.00

А. Значить робити Майдан, за ради народу - можна а як вигадати спосіб пом'якше ,то - не можна. Щоб народ САМ зажадав. Бед насилля та дурилова. Ви не помітили що всі чомусь бажають "ощасливити" народ проти його ж власної волі? Принаймні - не спитавшись. Зібралась купка людей і вирішили. Змінити народ на краще. Норм! І тут - в кого як виходить. Сталін -по своєму, Гітлер - по своєму, путін- по своєму , Надя Савченко - по своєму. І - всі за народ вирішують. А досвід ЄСоюзу, чомусь, усі ігнорують. Дивно. А де ж демократія?Відповісти

----------------------------------------

Текпер розбір польотів. Вірніше не розбір-тут розбирати нічого, не стану я копатись -хто на ком стоял, а просто опишу оптимальний спосіб женитись - по любові але так щоб наречена не втікла потім з під вінця чи після.

Цей спосіб знають всі. Має бути три компоненти. 

Перша. Бажання бути корисним. Істинно,так як бачить це НАРЕЧЕНА а не яяк сам бачиш.

Друга. Підготуй наречену інформаційно. Чи обирай такий шлях щоб їй було приємно. Тобто - стань нею самою а потім поступово змінуй її та змінюйся сам. Бо шлюб- двухсторонній рух а не односторонній. 

Третє. Для того щоб підштовхнути наречену в свій бік,можна й примінити хитру тактику. А природа потім зробить все інше. Але ТРОХИ. Інакше це вже насилля та обман.

---------------------------------

Що зробили ми? 

Зробили Майдан. Шляхетна справа. Але далі пішло - Хто во што горазд. Думки нареченої вже ніхто не питає, ламай-круши, верзи що хочиш, головне щоб було по моєму. 

Такі народи розпадаються або починають воювати одне з одним. А при дурних родичах - взагалі зникають з карти світу.

Нам зникнути ще не вийшло але ми постійно під загрозою самознищення. Бо наречний дорвавсь до нареченої як голий до є..блі. Втративши почуття часу та реальності.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma