Enigma Enigma

Антип Лютий

2019-12-08 00:44:31 eye-2 3119   — comment 0

Темні плями «Нацдружин»

Фільм-розслідування стосовно джерел створення, фінансування та діяльності «Національних дружин».

Як доводять автори скандального розслідування, ця псевдорадикальна організація повністю підконтрольна міністру МВС Арсену Авакову. Фінансується «чорною» готівкою через посередника – сина міністра-силовика.

Серед організаторів «Нацдружин» – виходець з російських спецслужб та ще декілька простих кацапських бандюганів. Їх діяльність – це низка пограбувань, рейдерських захоплень, катувань та вбивств за повної безкарності з боку поліції. Серед злочинів, за якими стоять члени «аваковюгенду» – вбивство Павла Шеремета і одного з ідеологів «Азову» Ярослава Бабича, теракт біля телеканалу «Еспрессо» тощо.

На переконання розслідувачів, ідейна платформа НД – російський нацизм, сором’язливо перефарбований у кольори українського прапору. А самі організатори угруповання ніколи не приховували своєї прихильності до країни-агресора.

 

Ссылки из ролика

Сам пост https://numl.org/eRK

Ссылка номер один https://numl.org/eRG

Ссылка номер два https://numl.org/eRF

Ссылка номер три https://numl.org/eRH

Ссылка номер четыре https://numl.org/eRI

Ссылка номер пять: https://numl.org/eRL

Ссылка номер шесть https://numl.org/eRJ

Кіберполіця, підконтрольна Авакову, намагається видаляти відео з усіх ресурсів, проте інтернет не перемогти. Проте ситуація для міністра внутрішніх справ стала настільки невтішною, що до відбілювання аваковюгенда підключили важку артилерію – феесбешну прокладку Толю Шарія.

Його істерика, звісно, не рекомендована для перегляду нормальним людям, але якщо хтось хоче скласти власне враження, посилання

 

Источник

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma