Enigma Enigma

Богдан

2019-10-05 18:19:38 eye-2 2982   — comment 4

Тінь майбутнього

"Летом мы договорились об обмене пленными. Далее мы должны двигаться на базе формулы Штайнмайера. Речь идет о выполнении минских договоренностей, о линии разграничения, о Крыме, о Донбассе", - сказал президент Франции".

 

І що можна сказати після цих слів президента Франції?

 

1) Зеленський, оглушливо перемагаючи на виборах "всіх і вся" увірував у свою геніальність і вже влітку 2019 року, під час зустрічі з президентом Макроном, ще до виборів у Верховну Раду, погодився впровадити мінські угоди в життя. 

   Влітку Зеленському потрібна була підтримка Макрона і Меркель, аби вмовити Путіна на обмін полоненими, бо це було першою фішкою, і дуже важливою у віртуальному плані "швидкого закінчення війни" для перемоги у парламентських виборах.

   Не думаю, що "президент Зеленський" мав намір "продати Україну задорого", просто на той час в ньому ще працював "продюсер Зеленський", який запевняв, що сценарій можна будь-якої миті переписати і що тут головне - це знайти вагомі аргументи, аби заспокоїти українське суспільство.

   І аргумент для заспокоєння українського суспільства був знайдений. Це - Аваков. І тут "продюсер Зеленський" проговорився, що цей аргумент буде затребуваний тільки до Нового Року. І обмовка зависла в повітрі. Зловісно так.

 

2) Осінь все розставила на свої місця.

І ось тут, після обміну полоненими, випливла вже й сама "формула". Цікаво, що першим цей факт озвучив... Клімкін. Саркастично так озвучив. Не будемо тут вдаватися у з'ясування, а звідки Клімкін отримав таку цікаву інформацію і чомуподав її досить таки вдало і (головне!) ДУЖЕ ВЧАСНО. 

   В ОПУ (коли вперше почув оце ОПУ, то промайнула думка, що це тимчасове і якесь неприроднє) озвучка викликала переполох. І занепокоєння. Тим більше, що ця інформація резонансом наклалася на договорняк навколо "Привата". І не послабила інтерес громади до "навколо", а навпаки, суттєво посилила. 

   Нервоз ОПУ відчули в Кремлі. І тут з'явилась інформація про стягнення російських військ до кордону з Україною. Що це означає? А це означає, що для заспокоєння українського суспільства є Аваков. А для заспокоєння патріотично налаштованих українських військових є Путін.

 

3) "Зелений вал", який переможно прокотився Україною, приніс його організаторам абсолютну владу і... АБСОЛЮТНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за всі дії цієї влади. Строго за "формулою Коломойського: "Життя - це супермаркет. Бери, що тобі заманеться. АЛЕ НА ВИХОДІ КАСА!". Але проблема в тому, що Коломойський на той час вже не сидитиме на касі.

   Так, Україна сьогодні в жорсткій ситуації, яка вимагає повного і абсолютного виконання умов агресора. І не допоможе тут Майдан, не тому, що на дорозі стоїть Аваков з дубиною,а тому, що ця акція тільки поглибить розкол в суспільстві і скине молоду державу в Руїну. І, на жаль, не зможе допомогти і український Піночет. Бо Кремль очікує на цей крок, аби "примусити поважати Конституцію". Під бурхливі аплодисменти європейських "демократів".

 

  Але!!!

 

"Тінь майбутнього приходить задовго до самого майбутнього"!!!

 

Витримка - наш головний козир на сьогодні. 

 

Вірте в Україну!!!

 

Попереду - вибори в органи місцевого самоврядування!!!!

 

І останнє, мабуть, найголовніше - тінь майбутнього вже лягла на Росію. Як говорив Месінг, "Кінець світу буде, але зовсім не таким, як ви його собі уявляєте".

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma