Enigma Enigma

Богдан

2022-04-13 18:42:10 eye-2 3989   — comment 0

Тінь майбутнього

Росіяни не знають своєї історії. Більше того, росіяни й не хочуть знати свою історію, історію народів, які формували спочатку Московське царство, а потім і Російську імперію. А дарма. Чому?

Відповідь на це питання буде згодом, а зараз розповім вам несподівану, на перший погляд, історію.

Сьогодні вже й не пригадаю причини, за якої я спокійно так собі крокував повз Запорізьку ВПШ (Вища Партійна Школа). Незадовго до ГКЧП. Так от, увагу несподівано привернув автомобіль, який стояв біля входу до ВПШ і з якого вивантажували стосики запакованих книжок. І здивуванню не було меж, коли з’ясувалося, що переді мною були «Центурії» Мішеля Нострадамуса… ВПШ і Нострадамус?

…Зрештою, це були часи горбачовської «перестройки». В ті часи пачками заходили на телевізійні екрани різноманітні екстрасенси, які "лікували" одним лиш пронизуючим поглядом, або "заряджали" воду вашими бажаннями, або… Отож, я швидко домовився з вантажником і він заховав до своєї кишені четвертак, а я заховав книжку, про яку наслухався багато найрізноманітніших версій.

Отже, "Мишель Нострадамус «Центурии», Информационно-издательская фирма «Паритет», Москва". Я був безмежно радий, але кожна радість має свій початок і свій кінець.

Мішель Нострадамус народився 1503 року в Провансі, містечко Сент Ремі, в сім’ї євреїв-християн. Жак Нострадам, батько маленького Мішеля, був дуже успішним нотаріусом, але вихованням Мішеля займався батько його матері Рені, дуже відомий лікар Жан де Сент Ремі, який лікував королів та герцогів. Отож майбутнє Нострадамуса було однозначним – він також став лікарем. І практично все своє життя Мішель Нострадамус присвятив боротьбі з пошестями чуми та холєри, які на той час лютували в Європі. «Вір і віра врятує тебе!» – гасло, під набат церковних дзвонів, які були обов’язковими, на вимогу вже знаменитого на той час лікаря Мішеля Нострадамуса, успішно працювало в кожній враженій страшною пошестю місцевості. Плюс ліки із квітів і трав, та санітарна профілактика, в яку обов’язково входило миття рук та організація вбиралень.

А далі були праці над медичними та філософськими трактатами. Медицина, на думку Нострадамуса, була тісно пов’язана з філософією життя, з психологією людини. Схоже на те, що Мішель Нострадамус був впевненим послідовником філософії авторитетного католицького кардинала Ніколауса Кребса, більш відомого як Миколай Кузанський, який постійно стверджував, що всі релігійні питання є справою розуму та інтелекту, а не сліпої віри, яка перетворює Бога в персоніфіковану особистість.

«Философ! Ищи золотой самородок

В мистических соках души и небес!

Дух – воздух материи всякого рода

И Бог в частых звездах для знаний воскрес.»

(стр. 69)

А потім були легендарні «Центурії», які безуспішно намагалися розшифрувати тисячі фахівців та аматорів впродовж століть, до нашого часу.  

Можливо, ця історія і зникла б у глибинах пам’яті під навалою нових вражень і нової інформації, яка нескінченною рікою розмивала устої такого колоса, як тоді здавалося, яким був СССР з його потужною каральною системою. Аби не одна деталь – згадка в одному з катренів Мішеля Нострадамуса про Борисфен… Зрештою, тоді на Дніпро-Борисфен, як "колиску трьох братніх народів» претендував в першу чергу «старший народ».

І ось, починаючи з 24.02.22, цей катрен про Борисфен не давав спокою, постійно спливаючи у свідомості спочатку невиразним спогадом із туману минулого, а потім почав набирати більш реальних обрисів. Ось він цей катрен мовою оригіналу з російським коментарем до нього:

**«Есть сила в ученьи и вымыслах Мора,

Ее сквозь века понесет Борисфен.

Здесь бурей ломает гнилые опоры,

И шторм шел стихией иных атмосфер.

(стр. 84)

Эдгар Леони прав, когда находит, что это едва ли не самый значительный из всех катренов «Центурий». Утопический социализм Томаса Мора, породив много последователей, до Маркса включительно, в будущих столетиях проникает в славянский мир, точнее, в Россию, откуда он захочет командовать миром и перестраивать всю жизнь на земле. Предсказывая утопическому социализму великое будущее, Нострадамус оказался провидцем и в геополитическом смысле». 

Ще раз хочу нагадати читачеві, що «Центурії» Нострадамуса я купив в часи пізнього Горбачова, але ще за СССР. І особливо потрібно підкреслити, що ця угода відбулася біля святая-святих радянської партійної системи – біля ВПШ.

Тобто, КПСС, готуючись до ГКЧП, вважала, що правитиме ще абсолютно всім світом вже в недалекому майбутньому. І катрен із «Центурій» Нострадамуса надихав росіян…

Аби читач більш серйозно підійшов до цього одвічно російського питання, тобто, до питання «правлення всім світом» (ну згадаймо невинну, на перший погляд, казочку Пушкіна про золоту рибку; можна ще згадати більш реальне з минулого Російської імперії – це захоплення турецького Стамбулу і перетворення Російської імперії у Візантійську), приведу ще один катрен з російськими коментарями:

*«Конец октября двадцать пятого года,

И век двадцать первый з тягчайшей войной,

Крушители веры своих устыдятся народов,

Шах Персии смят египтянской враждой.

(стр.81)

Русские апологеты Нострадамуса находят, что это – самый важный для исторических судеб России катрен Всех «Центурий». Исходя из данных астрологической математики, эти апологеты утверждают, что 2025 год – последний год, когда в Советском Союзе будут праздновать годовщину Октябрьской революции. Статуи Ленина будут сбрасываться с пьедесталов разъяренной и отчаявшейся толпой… …Далее русские апологеты Нострадамуса находят, что период времени с 1990 по 2025 годы будет периодом массового подрыва революционного престижа. Разбитая войной 2025 годов Россия станет родиной религиозного возрождения христианского мира…»

Даю можливість читачеві самому ще раз переосмислити прочитане що-до Борисфена на фоні кривавої війни з Росією, яка вирує за вікном…

Хочу тільки зазначити, що я не випадково позначив катрени зірочками, тобто, катрен із двома зірочками іде після катрена з однією зірочкою, це можна прослідкувати і за вказаними сторінками.

Але тоді, скаже читач, втрачається смисл в подачі інформації Нострадамусом… Я також так думав. Колись. Поки не згадав про одну невелику проблему.

І ось тут ми повертаємося до нашого питання «Чому?». Це про незнання росіянами своєї власної історії.

Бо те похмуре незнання своєї власної історії спотворило не тільки свідомість росіян, які повірили в історичні вигадки катерининських царедворців, але й принесло криваву війну до нас, в Україну.

Бо Русь – це локальна область, яку власне і займає Київщина. І про це навіть говорили імперські історіографи Карамзін та Соловйов. І що Російська імперія складається із сотень народів, а титульним народом цієї імперії є зовсім не слов’яни. Бо слов’яни в Російській імперії, після виходу з неї України та Білорусі, складають етнічну більшість тільки в прикордонних до цих республік областях, і меншість в Сибіру. А звідси і похибки в складанні глобальних планів, які спиралися, нехай і не в першу чергу, на катрени Нострадамуса. Хоча, якщо згадати про російських шаманів і про їхній вплив на свідомість росіян, то… Все може бути.

Ну, і для повного розуміння сказаного Нострадамусом, мушу привести ще один його знаковий катрен, який лягає в послідовність:

«Империя варваров встретит крушенье

Скорее, чем Феб совершит оборот,

И Сирия встретится с преображеньем,

Раз новый расцвет в Палестину придет.

(стр. 85)

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma