Enigma Enigma

Дивовижний світ

2020-01-01 10:56:40 eye-2 2609   — comment 0

Топ-5 найсексуальніших злочинниць світу

Енджі Валенсія

Ім'я цієї жінки добре знайоме тим, хто цікавиться світом моди. Енджі Валенсія - колумбійська модель і королева краси - заарештована в 2010 році в Буенос-Айресі за звинуваченням в торгівлі наркотиками. За версією прокурора, Енджі використала в якості наркокур'єрів молодих моделей. Дівчата, стверджує звинувачення, за повчанням Валенсії провозили кокаїн з Канкуна в міста Європи. До речі, заарештували Енджі саме після того як в аеропорту Канкуна затримали модель з 55 кг кокаїну в валізі. На допиті дівчина зізналася, що підробити кур'єром її запросила колумбійська королева краси, пообіцявши за це 4800 доларів.

Суд засудив Валенсію до 6 років ув'язнення, проте вже через три роки жінку відпустили і депортували з Аргентини назад в Колумбію.

 

Джорджія Воуман, Великобританія

26-річна британка Джорджія Воуман на прізвисько Бандитка Барбі, за спогадами її однокласників, ще на шкільній лаві заробила собі репутацію проблемного підлітка. При цьому перед батьками і сусідами дівчина трималася чистим ангелом.

Нещодавно справжня сутність Джорджії перестала бути таємницею. Дівчина була арештована за зв'язок з бандою, підозрюваної в 16 розбоях, скоєних в Буенос-Айресі.

За даними поліції, блондинка, зокрема, займалася тим, що ховала награбоване, допомагаючи ватажкові банди, з яким колись зустрічалася. Основними жертвами злочинної групи були заможні домовласники з передмістя столиці Аргентини.

Аманда Нокс, США
А ця миловидна жінка - американка Аманда Нокс. На сторінки газет її фотографія потрапила в 2007 році після того, як поліція Італії звинуватила дівчину у жорстокому вбивстві свого сусіда по квартирі.

У той час Аманда вчилася в Італії з обміну і ділила будинок з ще одним студентом. В один прекрасний день юнак був знайдений убитим. Через кілька днів Аманду разом з її хлопцем заарештували. Висунуті звинувачення студентка заперечувала, а італійські газети прозвали її «Фоксі Нокси» (лисиця Нокси). У 2011 році суд виправдав американку, і дівчина повернулася в США.

Однак через три роки на повторному засіданні (на ньому Аманда не була присутня) студентку визнали винною і засудили до 28 років в'язниці. Тепер Італія вимагає екстрадиції засудженої.

Стефані Будон, Канада

Не менш приваблива злочинниця живе в Канаді. Стефані Будон була арештована за проникнення пограбування 40 будинків. Після того, як журналісти місцевих видань відшукали особисті знімки Стефані в соцмережах і опублікували їх разом з новиною про арешт, про дівчину заговорили повсюдно. А британські таблоїди і зовсім назвали канадку однією з найсексуальніших злочинниць останнього часу.

Стефані Вудс, США

Тезка канадської домушниці американка Стефані Вудс на прізвисько Печенюшний Монстр перший раз потрапила на лаву підсудних в 2008 році. Тоді дівчина вкрала у скаутів, які продавали печиво, 168 доларів. Далі більше. У 2009 році Стефані знову повернулася до суду. На цей раз збройне пограбування і викрадення людини - місцевого наркоторговця.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma